POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 105

10.328.786 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 19-21.06.201518.06.2015


W Gdańsku dziesięć zespołów zagra o Mistrzostwo Europy w Rugby 7, w grupie A zmierzą się Polska, Łotwa, Mołdawia, Szwecja i Węgry, a w grupie B Ukraina, Czechy, Izrael, Dania i Cypr. Pierwsza drużyna z rankingu po dwóch turniejach awansuje do rozgrywek europejskiej elity, trzy najlepsze zespoły do Turnieju Kontynentalnego eliminacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Wcześniej uczestnicy Mistrzostw Europy 7 zaprenentują się na Długim Targu w Gdańsku.
Finał Mistrzostw Polski Juniorów zostanie rozegrany w Sochaczewie, o tytuł powalczą KS Budowlani Łódź, RC Arka Gdynia, RC Orkan Sochaczew i RC Lechia Gdańsk.
Ostatni Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży zostanie rozegrany w niedzielę w Gdańsku, turniej finałowy zaplanowano w Siedlcach w dniu 27 czerwca.
 
Mistrzostwa Europy 7 - 20-21.06.2015, Gdańsk
Reprezentacja Polski 7 Mężczyzn
Eliminacje, sobota, godz. 10.00
Finały, niedziela, godz. 13.00
Stadion MOSiR, ul. Traugutta 29, Gdańsk
Transmisja Live TV po kliknięciu w baner na stronie głównej
Sędziowie Rugby Europe: Sulejmani i Cattrau (Belgia), White (Szkocja), Grumbinas (Litwa), Kopp (Rosja), Razga (Czechy).
Sędziowie turniejowi: Jarowicz, Szostek, Baniewicz, Marciniak, Pawlik, Pantoł, Reks, Wilk, Wolsza, Piaskowski, Giroud.
 
Prezentacja uczestników ME 7 - 19.06.2015, Gdańsk
Godz. 19.00, Długi Targ, Gdańsk
 
Finały MPJ - 19-21.06.2015 - Sochaczew
19.06, godz. 16.30 Budowlani Łódź v Lechia Gdańsk
19.06, godz. 17.45 Orkan Sochaczew v Arka Gdynia
20.06, godz. 18.00 
20.06, godz. 19.15
21.06, godz. 13.30
21.06, godz. 14.45
Stadion MOSiR, ul. Warszawska 80, Sochaczew
Sędzia główny: Piotrowicz.
Sędziowie turniejowi: Jasiński, Sienkiewicz, Szczepański, Bedyński.
 
21.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
Godz. 10.00, boisko MOSiR, ul. Traugutta 29 (mini żak, żak) oraz boisko GOKF, ul. Grunwaldzka 244 (młodzik), Gdańsk
 
ME7: Kadra trenuje przy Traugutta ME7: Harmonogram rozgrywek

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 105

10.328.786 liczba odwiedzin od
01.01.2014