POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.572.038 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 19-21.06.201518.06.2015


W Gdańsku dziesięć zespołów zagra o Mistrzostwo Europy w Rugby 7, w grupie A zmierzą się Polska, Łotwa, Mołdawia, Szwecja i Węgry, a w grupie B Ukraina, Czechy, Izrael, Dania i Cypr. Pierwsza drużyna z rankingu po dwóch turniejach awansuje do rozgrywek europejskiej elity, trzy najlepsze zespoły do Turnieju Kontynentalnego eliminacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Wcześniej uczestnicy Mistrzostw Europy 7 zaprenentują się na Długim Targu w Gdańsku.
Finał Mistrzostw Polski Juniorów zostanie rozegrany w Sochaczewie, o tytuł powalczą KS Budowlani Łódź, RC Arka Gdynia, RC Orkan Sochaczew i RC Lechia Gdańsk.
Ostatni Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży zostanie rozegrany w niedzielę w Gdańsku, turniej finałowy zaplanowano w Siedlcach w dniu 27 czerwca.
 
Mistrzostwa Europy 7 - 20-21.06.2015, Gdańsk
Reprezentacja Polski 7 Mężczyzn
Eliminacje, sobota, godz. 10.00
Finały, niedziela, godz. 13.00
Stadion MOSiR, ul. Traugutta 29, Gdańsk
Transmisja Live TV po kliknięciu w baner na stronie głównej
Sędziowie Rugby Europe: Sulejmani i Cattrau (Belgia), White (Szkocja), Grumbinas (Litwa), Kopp (Rosja), Razga (Czechy).
Sędziowie turniejowi: Jarowicz, Szostek, Baniewicz, Marciniak, Pawlik, Pantoł, Reks, Wilk, Wolsza, Piaskowski, Giroud.
 
Prezentacja uczestników ME 7 - 19.06.2015, Gdańsk
Godz. 19.00, Długi Targ, Gdańsk
 
Finały MPJ - 19-21.06.2015 - Sochaczew
19.06, godz. 16.30 Budowlani Łódź v Lechia Gdańsk
19.06, godz. 17.45 Orkan Sochaczew v Arka Gdynia
20.06, godz. 18.00 
20.06, godz. 19.15
21.06, godz. 13.30
21.06, godz. 14.45
Stadion MOSiR, ul. Warszawska 80, Sochaczew
Sędzia główny: Piotrowicz.
Sędziowie turniejowi: Jasiński, Sienkiewicz, Szczepański, Bedyński.
 
21.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
Godz. 10.00, boisko MOSiR, ul. Traugutta 29 (mini żak, żak) oraz boisko GOKF, ul. Grunwaldzka 244 (młodzik), Gdańsk
 
ME7: Kadra trenuje przy Traugutta ME7: Harmonogram rozgrywek

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.572.038 liczba odwiedzin od
01.01.2014