POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.455.300 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 19-21.05.201719.05.2017

 
Najbliższy weekend znowu jest pełen rugbowych wydarzeń. Trwają rozgrywki na wszystkich poziomach ligi, odbędą się turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski Juniorów i Kadetów w Rugby 7 oraz dwa z trzech turniejów Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Rugby 7. W Rumii odbędzie się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, a w Bydgoszczy „Majówka z Rugby”, której szczegóły znajdziecie na załączonym plakacie. Ciekawie zapowiada się towarzyskie spotkanie kobiet w Rudzie Śląskiej, Diablice zmierzą się z irlandzkim Arklow RFC Amazons w Rugby XV, będzie to pierwsze tego typu oficjalne spotkanie w Polsce.
 
Serdecznie zapraszamy!!!  
 
20.05.2017 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka VII
KS Budowlani Lublin v Master Pharm Budowlani SA Łódź (godz. 14.00; Bedyński, Janeczko)
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk (godz. 15.00; Michałkiewicz, Giroud)
MKS Pogoń Awenta Siedlce v RzKS Juvenia Kraków (godz. 16.00; Szczepański, Marciniak, Kościelniak P.)
Link do transmisji meczu w Siedlcach [kliknij
RC Arka Gdynia v Ogniwo Sopot (godz. 18.00; Jasiński, Rogowski, Kościelniak L.)
 
20.05.2017 - I liga - Runda I - Kolejka V
Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 14.00; Reks, Michalik)
 
21.05.2017 - II liga - Runda I - Kolejka V
Gr. Południowa
RC Częstochowa v Miedziowi Lubin (godz. 15.00; Piaskowski)
Biało-Czarni Nowy Sącz v Wataha Zielona Góra (godz. 12.00; Pawlik)
 
20.05.2017 - Rugby XV Kobiet
KS Diablice Ruda Śląska v Arklow RFC Amazons (godz. 17.00; Pawlik)
 
21.05.2017 - Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 7
Grupa południowa, Łódź, godz. 10.30 (sędzia główny i turniejowy- Michałkiewicz)
Grupa północna, Poznań, godz. 10.30 (sędzia główny- Bedyński, sędzia turniejowy- Rogowski)
 
21.05.2017 - Półfinały Mistrzostw Polski Kadetów 7
Grupa południowa, Sochaczew, godz. 11.30 (sędzia główny- Reks, sędzia turniejowy- Pantoł)
Grupa północna, Bydgoszcz, godz. 10.30 (sędzia główny- Kościelniak L., sędzia turniejowy- Kościelniak P.)
 
20.05.2017 - Półfinały MMM 7
Warszawa, godz.11.00 (sędzia główny- Pantoł, sędzia turniejowy- Muraszko, sędziowie z MOZR)
21.05.2017 - Półfinały MMM 7
Sopot, godz.10.00 (sędzia główny- Szostek, sędziowie turniejowy POZR)
 
21.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rumia
godz. 10.00, Stadion MOSiR, ul. Mickiewicza 49
 
19.05.2017 : Majówka z Rugby, Bydgoszcz
godz. 13.30, Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Sielska 34

MPS7: Zaproszenie do Gdańska - Aktualizacja RTDiM, MMM: Zaproszenie do Bolesławca - Przypomnienie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.455.300 liczba odwiedzin od
01.01.2014