POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.238 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 19-21.05.201719.05.2017

 
Najbliższy weekend znowu jest pełen rugbowych wydarzeń. Trwają rozgrywki na wszystkich poziomach ligi, odbędą się turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski Juniorów i Kadetów w Rugby 7 oraz dwa z trzech turniejów Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Rugby 7. W Rumii odbędzie się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, a w Bydgoszczy „Majówka z Rugby”, której szczegóły znajdziecie na załączonym plakacie. Ciekawie zapowiada się towarzyskie spotkanie kobiet w Rudzie Śląskiej, Diablice zmierzą się z irlandzkim Arklow RFC Amazons w Rugby XV, będzie to pierwsze tego typu oficjalne spotkanie w Polsce.
 
Serdecznie zapraszamy!!!  
 
20.05.2017 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka VII
KS Budowlani Lublin v Master Pharm Budowlani SA Łódź (godz. 14.00; Bedyński, Janeczko)
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk (godz. 15.00; Michałkiewicz, Giroud)
MKS Pogoń Awenta Siedlce v RzKS Juvenia Kraków (godz. 16.00; Szczepański, Marciniak, Kościelniak P.)
Link do transmisji meczu w Siedlcach [kliknij
RC Arka Gdynia v Ogniwo Sopot (godz. 18.00; Jasiński, Rogowski, Kościelniak L.)
 
20.05.2017 - I liga - Runda I - Kolejka V
Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 14.00; Reks, Michalik)
 
21.05.2017 - II liga - Runda I - Kolejka V
Gr. Południowa
RC Częstochowa v Miedziowi Lubin (godz. 15.00; Piaskowski)
Biało-Czarni Nowy Sącz v Wataha Zielona Góra (godz. 12.00; Pawlik)
 
20.05.2017 - Rugby XV Kobiet
KS Diablice Ruda Śląska v Arklow RFC Amazons (godz. 17.00; Pawlik)
 
21.05.2017 - Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 7
Grupa południowa, Łódź, godz. 10.30 (sędzia główny i turniejowy- Michałkiewicz)
Grupa północna, Poznań, godz. 10.30 (sędzia główny- Bedyński, sędzia turniejowy- Rogowski)
 
21.05.2017 - Półfinały Mistrzostw Polski Kadetów 7
Grupa południowa, Sochaczew, godz. 11.30 (sędzia główny- Reks, sędzia turniejowy- Pantoł)
Grupa północna, Bydgoszcz, godz. 10.30 (sędzia główny- Kościelniak L., sędzia turniejowy- Kościelniak P.)
 
20.05.2017 - Półfinały MMM 7
Warszawa, godz.11.00 (sędzia główny- Pantoł, sędzia turniejowy- Muraszko, sędziowie z MOZR)
21.05.2017 - Półfinały MMM 7
Sopot, godz.10.00 (sędzia główny- Szostek, sędziowie turniejowy POZR)
 
21.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rumia
godz. 10.00, Stadion MOSiR, ul. Mickiewicza 49
 
19.05.2017 : Majówka z Rugby, Bydgoszcz
godz. 13.30, Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Sielska 34

MPS7: Zaproszenie do Gdańska - Aktualizacja RTDiM, MMM: Zaproszenie do Bolesławca - Przypomnienie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.238 liczba odwiedzin od
01.01.2014