POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 326

7.755.497 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 18-20 i 23.09.201517.09.2015


W nadchodzący weekend zaplanowano komplet spotkań na wszystkich poziomach rozgrywek, ale i tak najważniejsze jest rozpoczęcie Pucharu Świata w Rugby, który przyciągnie na stadiony i przed telewizory wszystkich zwolenników owalnej piłki.
 
Puchar Świata w TV Polsat Sport
 
Piątek 18.09.2015
19:00 Ceremonia otwarcia (Polsat Sport Extra)
21:00 Anglia v Fiji (Polsat Sport Extra)
 
Sobota 19.09.2015
13:00 Tonga v Gruzja (Polsat Sport Extra)
15:30 Irlandia v Kanada (Polsat Sport Extra)
17:45 Południowa Afryka v Japonia (Polsat Sport Extra)
21:00 Francja v Włochy (Polsat Sport)
 
Niedziela 20.09.2015
15:30 Walia v Urugwaj (Polsat Sport Extra)
17:45 Nowa Zelandia v Argentyna (Polsat Sport News)
23:00 Samoa v USA (Polsat Sport Extra)
 
Środa 23.09.2015
22:00 Australia v Fiji (Polsat Sport Extra)
00:00 Francja v Rumunia (Polsat Sport Extra)
 
 
Ekstraliga Faza I – runda IV – 19-20.09.2015

KS Posnania Poznań v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 15.00; Reks, Szostek, Marciniak)

RKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 14.00; Szczepański, Piotrowicz, Pawlik)
 
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 17.30; Sienkiewicz, Kościelniak, Kasperek)
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 15.00; Jasiński, Piotrowicz, Janeczko)
 

I liga – runda III – 19.09.2015
 
KS Budowlani Lublin v KS Rugby Ruda Śląska (sobota, godz. 14.00; Wilk, Janeczko)

RC Legia Warszawa v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 16.00; Pawlik, Piotrowicz, mecz na boisku Skry)
 
KS Budowlani Łódź v RC Czarni Pruszcz Gdański (sobota, godz. 13.00; Jasiński, Pantoł)
 

II liga – runda II – 05-06.09.2015
 
Grupa Północ/Zachód
 
Chaos Poznań v Arka Rumia (sobota, godz. 12.00; Piaskowski)
 
Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz (niedziela, godz. 14.00; Kasperek)
 
Grupa Centrum/Południe
 
KS Rugby Wrocław v Frogs Warszawa (sobota, godz. 14.00; Bejm)
 
AZS AWF Warszawa v Biało-Czarni Nowy Sącz (sobota, godz. 14.00;  Baniewicz)
 

19/20.09.2015 – II Termin Eliminacji MPJ i MPK 

Posnania Poznań v Lechia Gdańsk (sobota, godz. do ustalenia z Posnanią; Rogowski)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź (niedziela, godz.11.30 i 12.30; Pawlik, Pantoł)
 
Wrocław: Puchar 6 Gimnazjów RTDiM: Zaproszenie do Siedlec

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 326

7.755.497 liczba odwiedzin od
01.01.2014