POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.572.139 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 18-20 i 23.09.201517.09.2015


W nadchodzący weekend zaplanowano komplet spotkań na wszystkich poziomach rozgrywek, ale i tak najważniejsze jest rozpoczęcie Pucharu Świata w Rugby, który przyciągnie na stadiony i przed telewizory wszystkich zwolenników owalnej piłki.
 
Puchar Świata w TV Polsat Sport
 
Piątek 18.09.2015
19:00 Ceremonia otwarcia (Polsat Sport Extra)
21:00 Anglia v Fiji (Polsat Sport Extra)
 
Sobota 19.09.2015
13:00 Tonga v Gruzja (Polsat Sport Extra)
15:30 Irlandia v Kanada (Polsat Sport Extra)
17:45 Południowa Afryka v Japonia (Polsat Sport Extra)
21:00 Francja v Włochy (Polsat Sport)
 
Niedziela 20.09.2015
15:30 Walia v Urugwaj (Polsat Sport Extra)
17:45 Nowa Zelandia v Argentyna (Polsat Sport News)
23:00 Samoa v USA (Polsat Sport Extra)
 
Środa 23.09.2015
22:00 Australia v Fiji (Polsat Sport Extra)
00:00 Francja v Rumunia (Polsat Sport Extra)
 
 
Ekstraliga Faza I – runda IV – 19-20.09.2015

KS Posnania Poznań v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 15.00; Reks, Szostek, Marciniak)

RKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 14.00; Szczepański, Piotrowicz, Pawlik)
 
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 17.30; Sienkiewicz, Kościelniak, Kasperek)
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 15.00; Jasiński, Piotrowicz, Janeczko)
 

I liga – runda III – 19.09.2015
 
KS Budowlani Lublin v KS Rugby Ruda Śląska (sobota, godz. 14.00; Wilk, Janeczko)

RC Legia Warszawa v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 16.00; Pawlik, Piotrowicz, mecz na boisku Skry)
 
KS Budowlani Łódź v RC Czarni Pruszcz Gdański (sobota, godz. 13.00; Jasiński, Pantoł)
 

II liga – runda II – 05-06.09.2015
 
Grupa Północ/Zachód
 
Chaos Poznań v Arka Rumia (sobota, godz. 12.00; Piaskowski)
 
Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz (niedziela, godz. 14.00; Kasperek)
 
Grupa Centrum/Południe
 
KS Rugby Wrocław v Frogs Warszawa (sobota, godz. 14.00; Bejm)
 
AZS AWF Warszawa v Biało-Czarni Nowy Sącz (sobota, godz. 14.00;  Baniewicz)
 

19/20.09.2015 – II Termin Eliminacji MPJ i MPK 

Posnania Poznań v Lechia Gdańsk (sobota, godz. do ustalenia z Posnanią; Rogowski)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź (niedziela, godz.11.30 i 12.30; Pawlik, Pantoł)
 
Wrocław: Puchar 6 Gimnazjów RTDiM: Zaproszenie do Siedlec

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.572.139 liczba odwiedzin od
01.01.2014