POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.393 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 18-19.06.201615.06.2016


W Pradze panie będą walczyły w Mistrzostwach Europy Kobiet 7. Ostatnia kolejka II tury Ekstaligi, mecz o III miejsce w I lidze, decydujący mecz Grupy Pocieszenia w II lidze i finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, zbliżający się weekend przyniesie kolejne rozstrzygnięcia na krajowych boiskach.
 
- W dniach 14-19 czerwca 2016 r. odbędzie się Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet 7 w Hotelu Ossa zakończone turniejem Mistrzostw Europy 7 w Pradze (Czechy). Stawką jest awans z grupy Trophy do Cup, w grupie Polski zmierzą się z Niemkami, Norweżkami i Dunkami.
- W Ekstralidze po meczu Lechii z Budowlanymi ustalone zostanie miejsce rozegania meczu finałowego, wygrana gospodarzy to finał w Gdański, wygrana gości to finał w Łodzi. Ostatnia kolejka wyłoni także gospodarza meczu o brązowy medal, w Sopocie Ogniwo zagra z Arką, będzie to kulminacyjny punkt „Dnia Ogniwiaka”, więcej informacji o imprezie [kliknij].
- W meczu o III miejsce w I lidze zmierzą się Czarni Pruszcz Gdański i stołeczna Legia, mecz został przesunięty z 11 czerwca br.
- AZS AWF Warszawa przegrał w ostatniej kolejce II ligi wyjazdowy mecz z Watahą, przed szansą na wygranie Grupy Pocieszenia stanęła więc debiutująca w lidze drużyna Rugby Białystok, podopieczni Andrzeja Kopyta muszą jednak w ostatniej kolejce pokonać Rugby Wrocław. 
- W Krakowie zostanie wyłonieni zwycięzcy Turniejów Dzieci i Młodzieży w ogólnej klasyfikacja, a także w kategoriach mini żaka, żaka i młodzika. Rywalizacja będzie przebiegała na dwóch boiskach Narodowego Centrum Rugby 7 i Juvenii Kraków. W Nowej Hucie będzie to część dwudniowego „Święta Sportu Dzielnicy XVII”
 
18-19.06.2016 - Mistrzostwa Europy Kobiet 7 - Praga
Kadry Narodowej Kobiet
 
17-19.06.2016 - Konsultacja kadry Polski Rugby 7 U18 - Sochaczew
 
18.06.2016 - Ekstraliga Faza II - runda XX/VI
Grupa 1-4
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Budowlani SA Łódź (sobota, godz. 15.00; Jasiński, Kościelniak, Szostek)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 17.30; Reks, Michalik, Giroud)
Grupa 5-8
MKS Pogoń Siedlce v RKS Skra Warszawa (sobota, godz. 16.00; Michałkiewicz, Janeczko, Piotrowicz)
 
18.06.2016 - I liga - Mecz o III miejsce
Czarni Pruszcz Gdański v Legia Warszawa (sobota, godz. 15.00; Szczepański, Rogowski, Baniewicz), przełożony z 11.06.2016 
 
18.06.2016 - II liga, Gr. Pocieszenia - runda XVI/X
Rugby Białystok v Rugby Wrocław (sobota, godz. 11.00; Kasperek)
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra (sobota, godz. 18.00; Marciniak)
 
17-18.06.2016 - Święto Sportu - Kraków
piątek, godz. 9.00-14.00, m.in. rozgrywki dzieci i młodzieży w Rugby Tag, 
sobota, godz. 10.30-16.00, finałowy TDiM, zmagania mikrusów NHRK
 
18.06.2016 - Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży - Kraków
godz. 10.30, Juvenia, ul. Na Błoniach 7: młodzik, (Bejm, Sienkiewicz)
godz. 10.30, NHRK, ul. Darwina 49a: mini żak i żak, (Pawlik, Pantoł, Wilk)
 
19.06.2016 - OOM/MPJ mecz barażowy - Jarocin
godz. 13.00, Sparta Jarocin v Pogoń Siedlce (Rogowski) 
 
Weekend z rugby 11-12.06.2016 Mistrzostwa Europy Kobiet na rugbyeurope.tv

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.393 liczba odwiedzin od
01.01.2014