POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.519.404 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 17-18.09.201614.09.2016


Na krajowych boiskach rozgrywki ligowe w pełni, w ubiegłym tygodniu wystartowali ekstra i pierwszoligowcy, w najbliższy weekend boje w Mistrzostwach Polski zaczynają panie i drugoligowcy. 

W niedzielę w Warszawie będzie obradować Sprawozdawczo-Finansowe Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Rugby.
 
18.09.2016 : Sprawozdawczo-Finansowe WZD, Warszawa 
godz. 12.00 (I termin), 12.15 (II termin), AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34
 
17.09.2016 : I Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7, Gietrzwałd
godz. 10.00, Stadion Leśny w Gietrzwałdzie
Sędzia główny - Bejm; sędziowie turniejowi - Jastrzębski, Rogowski
 
Ekstraliga - Runda I - Kolejka II - 17-18.09.2016
Grupa A
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 17.00; Michałkiewicz, Piotrowicz, Kasperek)
KS Budowlani Lublin v MKS Pogoń Siedlce (niedziela, godz. 15.00; Reks, Michalik, Piotrowicz)
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 14.00; Szczepański, Wilk, Marciniak)
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 17.30; Jasiński, Kościelniak, Szostek)
 
I Liga - Runda I - Kolejka II - 17.09.2016
Biało-Czarni Nowy Sącz v Arka Rumia (sobota, godz. 13.30; Reks, Pantoł)
KS Budowlani Łódź v Skra Warszawa (sobota, godz. 12.00; Kasperek, Piotrowicz)
 
II Liga - Runda I - Kolejka I - 17-18.09.2016
Grupa Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa (niedziela, godz. 14.00; Wilk)
Rugby Białystok v Frogs Warszawa (niedziela, godz. 15.00; Marciniak)
Grupa Południowa
KS Rugby Ruda Śląska v Rugby Wrocław (sobota godz. 18.00; Michalik) 
RC Częstochowa v Miedziowi Lubin (niedziela, godz. 16.00; Giroud)

Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów, Grupa Północ/Zachód
KS Budowlani Łódź v Ogniwo Sopot (niedziela, 18.09., godz. 13.00; Pantoł) 

RTDiM: Zaproszenie do Nowego Sącza Darmowe bilety na Polska v Ukraina

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.519.404 liczba odwiedzin od
01.01.2014