POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.335 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 14-18.09.201714.09.2017

 
Największym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie 4 Europejski Festiwal EVRA. Przez pięć dni w Siedlcach będzie rywalizować i bawić się piętnaście drużyn weteranów z Anglii, Hiszpanii, Polski, Portugalii, Węgier, Włoch, Ukrainy oraz reprezentacja krajów bałtyckich i dwie selekcje Europy.
 
Turniejem w Gietrzwałdzie rywalizację rozpoczynają panie, Mistrzostwa Polski Kobiet w tym sezonie również będą składały się z ośmiu imprez, czterech jesienią i czterech wiosną. Ostatni, ósmy turniej będzie jednocześnie finałowym.
 
Ze względu na Festiwal EVRA wszystkie mecze Ekstraligi zostaną rozegrane w sobotę, podobnie jak I i II ligi, na drugim froncie tylko jeden mecz odbędzie się w niedzielę.
 
W niedzielę w Bolesławcu rozpoczyna się rywalizacja o Puchar Polski Rugby 7, jesienią zostanie rozegranych jeszcze sześć turniejów. Dokończenie rozgrywek wiosną. Rusza też rywalizacja w Mistrzostwach Polski Juniorów i Kadetów.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
14-18.09.2017 - 4 th European Festival EVRA, Siedlce
godz. 10.30-18.00  piątek; godz. 10.00-17.00 niedziela (Piotrowicz, Pawlik, Pantoł, Stevens, Księżopolski) 
 
16.09.2017 : I Turniej Mistrzostw Polski Kobiet, Gietrzwałd
godz. 10.00 (Bejm- sędzia główny; Muraszko - sędzia turniejowi)
 
16.09.2017 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka X
KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków (godz. 14.00; Kasperek, Kościelniak P.)
RC Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA (godz. 16.00; Michałkiewicz, Kościelniak L.)
KS Budowlani Łódź - MKS Ogniwo Sopot (godz. 15.30; Reks, Pantoł)
MKS Pogoń Siedlce v RC Lechia Gdańsk (godz. 16.00; Jasiński, Jastrzębski)
Transmisja z Siedlec [https://youtu.be/uEpxpeI2AAk] 
 
16.09.2017 - I liga
Orkan Sochaczew v Skra Warszawa (godz. 17.00; Szczepański)
 
16-17.09.2017 II liga - Runda II - Kolejka II
O I miejsce
Rugby Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa (sobota, godz.16.00; Pawlik) 
O IV miejsce
Wataha Zielona Góra v Legia Warszawa (sobota, godz. 15.00; Bedyński)
O VII miejsce
RC Częstochowa v RC Białystok (niedziela, godz. 15.00; Szczepański)
O X miejsce
Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki (sobota, godz.16.00) 
 
17.09.2017 : I Turniej Puchar Polski Rugby 7, Bolesławiec
godz. 10.00 (Bedyński.- sędzia główny i turniejowy)
 
16.09.2017 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia (godz. 13.45; Pantoł)
 
16.09.2017 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia (godz. 12.30; Pantoł)
 
RTDiM: Zaproszenie do Chojnic Zapraszamy na IV Europejski Festiwal EVRA

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.335 liczba odwiedzin od
01.01.2014