POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 14-15.05.201611.05.2016


Weekend zapowiada się nieco chłodniejszy niż mijający tydzień, za to przebogaty w wydarzenia z udziałem owalnej piłki na terenie całego kraju. 
W Warszawie Legia organizuje VII Turniej Mistrzostw Polski Kobiet. 
Zobaczymy rozgrywki na wszystkich poziomach ligowych, Ekstraligi, I ligi i obu grup II ligi. Przed meczem w Rumii odbędzie Charytatywny Festyn Rugby Na Wózkach „Z nami nie ma ograniczeń”, szczegóły na plakacie. 
Bytom będzie gospodarzem IX Turnieju Pucharu Polski w Rugby 7. 
Odbędą się też rozgrywki eliminacyjne do MPJ i MPK w Siedlcach i Lublinie, a także Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży w Rabie Niżnej oraz Rumii. 
Serdecznie zapraszamy!
 
VII Turniej Mistrzostw Polski Kobiet - 15.05.2016 - Warszawa
godz. 10.00, boisko Skry, ul. Wawelska 5 (Piotrowicz- sędzia główny; Bejm, Baniewicz, Pawlik - sędziowie turniejowi)
 
Ekstraliga Faza II - runda XVII/III - 14-15.05.2016
Grupa 1-4
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 17.30; Reks, Kościelniak, Michalik)
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 16.00; Michałkiewicz, Giroud, Reks)
Grupa 5-8
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce (sobota godz. 14.00; Jasiński, Szostek, Szczepański)
 
I Liga - X kolejka - 14.05.2016
KS Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 14.00; Giroud, Piotrowicz)
RzKS Juvenia Kraków v RC Czarni Pruszcz Gdański (sobota, godz. 14.00; Sienkiewicz, Piaskowski)
KS Rugby Ruda Śląska v RC Legia Warszawa (sobota, godz. 15.00; Bedyński, Wilk)
  
II liga, Gr. MIstrzowska - runda XI/V - 14-15.05.2016
Biało-Czarni Nowy Sącz v Frogs Warszawa (sobota, godz. 14.00; Pawlik)
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz (niedziela, godz. 15.30; Marciniak)
II liga, Gr. Pocieszenia - runda XII/VI - 14-15.05.2016
Rugby Wrocław v AZS AWF Warszawa (sobota, godz. 14.00; Bejm)
Rugby Białystok v Chaos Poznań (niedziela, godz. 12.00; Rogowski)
 
15.05.2016 : IX Turniej Pucharu Polski Rugby 7, Bytom 
godz. 11.00, boisko Bobrek Karb, ul. Worpie 18 (Wilk - sędzia główny; Piaskowski, Bedyński, Sienkiewicz - sędziowie turniejowi)
 
14.05.2016 : Eliminacje do MPJ, Siedlce
godz. 14.00, Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew, sędzia Pantoł
 
15.05.2016 : Eliminacje do MPJ i MPK, Lublin
godz. 13.00, Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź, sędzia Michalik
 
15.05.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Raba Niżna
godz. 9.30, Gorce Raba Niżna
 
15.05.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rumia
godz. 9.30, stadion MOSiR, ul. Mickiewicza 49
 
VI Mistrzostwa Polski Weteranów TDiM: Zaproszenie do Nowego Sącza
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11