POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.369 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 13-15.11.201512.11.2015


Najważniejsze wydarzenie weekendu to sobotni, międzypaństwowy mecz Pucharu Narodów Europy, nasza reprezentacja zmierzy się w Stolicy z Mołdawią. Kto nie będzie mógł dopingować reprezentacji na stadionie Polonii będzie mógł obejrzeć to wydarzenie na kanale Polsat Sport News.
Dzień wcześniej i później w Cetniewie reprezentacja Polski juniorów zmierzy się z rówieśnikami ze Szwecji.
W niedzielę w Rumii zaległe spotkanie Arki z Watahą Zielona Góra zamknie jesienną rywalizację w II lidze, a w Rzeszowie odbędzie się Towarzyski Turniej Rugby 7.
Natomiast w sobotę w Gdyni zostanie rozegrany ostatni jesienny Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży zgłoszony do Polskiego Zwiazku Rugby.
 
PNE POLSKA v MOŁDAWIA - 14.11.2015 - Warszawa
godz. 18.00, sobota Stadion Polonii (sędzia główny Inigo Atorrasagasti - Hiszpania, sędzia techniczny Dariusz Reks, komisarz Alfonso Mandado - Hiszpania)
 
U18 POLSKA v SZWECJA - 13.11.2015 - Cetniewo
godz. 16:30, piątek (Mirosław Szczepański)
 
U18 POLSKA v SZWECJA - 15.11.2015 - Cetniewo
godz. 10.00, niedziela (Łukasz Jasiński)
 
II liga – I runda – 15.11.2015
Grupa północno-zachodnia 
Arka Rumia v Wataha Zielona Góra (niedziela, godz. 13.00, Monika Baniewicz), spotkanie przełożone z 05/06.09.2015
 
15.11.2015 : Towarzyski Turniej Rugby 7 - Rzeszów
 godz. 10.00, Stadion Miejski, ul. Hetmańska 69
 
14.11.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
godz. 10.00, Narodowy Stadion Rugby, ul. Górskiego 10
 
Odbiór biletów na Polska v Mołdawia Zaproszenie do Pragi dla dzieci i młodzieży

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.369 liczba odwiedzin od
01.01.2014