POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 13-14.06.201511.06.2015

 
W Kownie zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy Kobiet 7 z udziałem reprezentacji Polski, w tym roku poza tytułem drużyny walczą o awans do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. W grupie eliminacyjnej Polki mają za przeciwników drużyny Szwecji, Mołdawii i Węgier.
 
Przedostatnia kolejka Ekstraligi to walka o brązowy medal i utrzymanie w lidze, wszystkie mecze będą więc ważne. 
 
W Warszawie zostanie rozegrany drugi mecz finałowy I ligi, Skra będzie podejmować Budowlanych, gospodarze wygrali pierwszy mecz 36:24, a to wynik dwumeczu zadecyduje, która z drużyn awansuje do Ekstraligi.
 
W Łodzi finałowy turniej Grand Prix Kadetów Rugby 7 wyłoni mistrza Polski w tej kategorii wiekowej, natomiast w Nowym Sączu przedostatni w tym sezonie Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.
 
Mistrzostwa Europy Kobiet 7 - 13-14.06.2015, Kowno
Reprezentacja Polski 7 Kobiet
 
Ekstraliga Faza II – runda XI – 13.06.2015 
Grupa mistrzowska
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 16.00; Jarowicz, Szostek, Wilk)
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 18.00; Giroud, Jasiński, Marciniak)
Grupa spadkowa
MKS Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 17.00; Sienkiewicz, Janeczko, Piotrowicz)
RzKS Juvenia Kraków v KS Posnania Poznań (sobota, godz. 17.00; Reks, Pantoł, Piaskowski)
 
I liga - Finał, 2 mecz - 13.06.2015
RKS Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin (sobota, godz.14.00; Michalik, Wolsza, Bejm)
 
Finał Grand Kadetów 7 - 14.06.2015 - Łódź
Stadion KS Budowlani, ul. Górnicza 5
 
13.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz
Stadion MOSiR Zawada, ul. Sportowa 12 
 
Pobijmy rugbowy rekord świata 7: Przed ME w Gdańsku
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 MKS Pogoń Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0