POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.544.111 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 12-14.05.201711.05.2017


W najbliższy weekend czeka nas prawdziwa uczta, na boiskach zobaczymy bowiem rozgrywki na wszystkich poziomach ligi, turnieje Mistrzostw Polski Kobiet i Pucharu Polski w Rugby 7, eliminacje do Mistrzostw Polski juniorów i kadetów, półfinały Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Rugby 7, a także dwa Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży i towarzyski Turniej Międzyszkolny. Prawdziwy przekrój przez wszystkie grupy trenujące w Polsce.
 
Serdecznie zapraszamy!!!  
 
13.05.2016 : VII Turniej Mistrzostw Polski Kobiet, Poznań
godz. 10.00, KS Posnania, ul. Słowiańska 78 (Kościelniak L.- sędzia główny; Kościelniak P., Muraszko - sędziowie turniejowi)
 
13.05.2017 - Ekstraliga - Faza II - Runda I - Kolejka VI
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin (godz. 15.00; Reks, Giroud)
Master Pharm Budowlani SA Łódź - RC Arka Gdynia (godz. 15.00; Michałkiewicz, Janeczko)
Lechia Gdańsk v MKS Pogoń Awenta Siedlce (godz. 16.00; Jasiński, Marciniak)
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Łódź (godz. 18.30; Bedyński, Marciniak)
 
13.05.2017 : XII Turniej Puchar Polski Rugby 7, Bełchatów
godz. 11.00, Powiatowe Centrum Sportu, ul. Czapliniecka 96 (Pawlik- sędzia główny; Rogowski - sędzia turniejowy)
 
14.05.2017 - I liga - Runda I - Kolejka IV
RC Orkan Sochaczew v Posnania Poznań (godz. 14.00; Szczepański, Rogowski)
 
13-14.05.2017 - II liga - Runda I - Kolejka IV
Gr. Wschodnia
Rugby Białystok v AZS AWF Warszawa (niedziela, godz. 20.00; Reks)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Legia Warszawa (przełożony na 25.06.2017)
Gr. Zachodnia
Chaos Poznań v Arka Rumia (sobota, godz. 13.00; Kasperek)
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz (niedziela, godz. 15.00; Jastrzębski)
Gr. Południowa
Biało-Czarni Nowy Sącz v RC Częstochowa (sobota, godz. 16.00; Pantoł)
Miedziowi Lubin v Rugby Ruda Śląska (sobota, godz. 16.00; Wilk)
 
13.05.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów
KS Budowlani Łódź v Budowlani Lublin (godz. 12.00; Janeczko)
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew (godz. 12.30; Giroud) 
 
14.05.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Legia Warszawa v Juvenia Kraków (godz. 11.00; Michałkiewicz) 
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia (godz. 14.00; Bedyński)
 
12.05.2017 : Międzyszkolny Turniej Rugby Tag, Bełchatów
godz. 9.00, Miejskie Centrum Sportu, ul. Czyżewskiego 7
 
13.05.2017 - Półfinał MMM, Puchar Wielkopolski w Rugby (RTDiM), Jarocin
godz. 10.00, boisko przy ul. Maratońskiej (Szczepański- sędzia główny; Kruk-Miler- sędzia turniejowy)
 
14.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Łódź
godz. 10.00, Boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5
 
Półfinał MPJ7: Grupa Północna - Aktualizacja Półfinał MPJ7: Grupa Południowa - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.544.111 liczba odwiedzin od
01.01.2014