POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.471.482 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 11-12.06.201608.06.2016


Zbliża się koniec sezonu i każdy weekend przynosi nowe rozstrzygnięcia na krajowych boiskach, również w najbliższy poznamy odpowiedzi na kilka kolejnych pytań.
 
- Po raz szósty zostanie wyłoniony Mistrz Polski Weteranów, w Sochaczewie walczyć będą AZS AWF Warszawa, Lechia Gdańsk, Old Blacks Pruszcz Gdański, Orkan Sochaczew i WFS Siedlce Veterans. Kto nie znalazł się w składzie tych zespołów może zagrać w drużynie Poland Veterans/ Barbarians złożonej ze wszystkich nie zrzeszonych graczy, którzy stawią się w Sochaczewie. Na boisku zobaczymy wielu reprezentantów Polski, trenerów, sędziów i działaczy różnych szczebli.
- W Ekstralidze na odpowiedź gdzie będzie rozgrywany mecz finałowy przyjdzie nam chyba poczekać do ostatniej kolejki gdy naprzeciw siebie staną rugbiści Lechii Gdańsk i Budowlanych Łódź SA.
- W drugim meczu finałowym I ligi spotkają się Juvenia Kraków i lubelscy Budowlani, zwycięzca dwumeczu awansuje do Ekstraligi, gospodarze mają za sobą wygrany 39:29 mecz w Lublinie. 
- Mecz o III miejsce w I lidze został przełożony na 18 czerwca natomiast o utrzymanie na tym poziomie rozgrywek KS Budowlani Łódź zagrają baraż z wicemistrzem II ligi Arką Rumią.
- Warszawski AZS AWF musi wygrać wyjazdowy mecz z Watahą by być pewnym wygranej w Grupie Pocieszenia II ligi, po piętach depcze mu bowiem debiutująca w lidze drużyna Rugby Białystok trenowana przez Andrzeja Kopyta związanego „od zawsze” ze stołecznym klubem. 
- W Lublinie zostanie wyłoniony Mistrz Polski Kadetów w Rugby 7, o tytuł walczyć będą: Budowlani Lublin, KS Budowlani Łódź, BBRC Łódź, Juvenia Kraków, Lechia Gdańsk, Ogniwo Sopot, Orkan Sochaczew i RK Unisław. 
 
11.06.2016 - VI Mistrzostwa Polski Weteranów - Sochaczew
godz. 13.00, stadion MOSiR, ul. Warszawska 80
 
11-12.06.2016 - Ekstraliga Faza II - runda XIX/V
Grupa 1-4
Master Pharm Budowlani SA Łódź v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 17.35; Michałkiewicz, Michalik, Sienkiewicz)
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 17.30; Bedyński, Jasiński, Szostek)
Grupa 5-8
RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Siedlce (niedziela, godz. 14.00; Reks, Piotrowicz, Janeczko)
 
11.06.2016 - I Liga - II mecz finałowy
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin (sobota, godz. 16.00; Szczepański, Rogowski, Kasperek) 
 
I liga - Mecz o III miejsce
Czarni Pruszcz Gdański v Legia Warszawa - przełożony na 18.06.2016
 
11.06.2016 - Baraż o utrzymanie się w I lidze
KS Budowlani Łódź v Arka Rumia (sobota, godz. 14.00; Giroud, Michalik, Sienkiewicz)
 
11.06.2016 - II liga, Gr. Pocieszenia - runda XV/IX
Wataha Zielona Góra v AZS AWF Warszawa (sobota, godz. 13.00; Bejm)
Chaos Poznań v Rugby Wrocław (sobota, godz. 15.00; Baniewicz)
 
11.06.2016 - Mistrzostwa Polski Kadetów 7 - Lublin
godz. 11.00, Arena Lublin, ul. Stadionowa 1 (sędzia główny - Piotrowicz; sędziowie turniejowi - Pantoł, Marciniak, Reks)
 
Finał Ekstraligi 24 czerwca! Weekend z rugby 18-19.06.2016

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.471.482 liczba odwiedzin od
01.01.2014