POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 11-12.05.201909.05.2019

 
W najbliższy weekend czeka nas dużo sportowych emocji. 
Nasza reprezentacja kobiet startuje w silnie obsadzonym turnieju we francuskim Nancy, w eliminacjach Polki zagrają z Norwegią, Gruzją i Południową Afryką. 
W kraju zobaczymy rozgrywki ligowe na wszystkich poziomach, VII Turniej Pucharu Polski 7, towarzyski turniej w Warszawie i mecz w Mińsku Mazowieckim z udziałem angielskich zespołów. 
Młodzież zaprezentuje się w dwóch rozegranych w Łodzi turniejach Grand Prix juniorów i kadetów w Rugby 7, a na zakończenie wymienimy trzy Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży, które zostaną rozegrane w Warszawie, Jarocinie i Krakowie.
Serdecznie zapraszamy!
 
11-12.05.2019 - Kadra Narodowa Kobiet Rugby 7 - Nancy
Międzynarodowy turniej Nancy Sevens (Francja), mecze 11.05.2019
godz. 11:12 - Polska v Norwegia
godz. 13:24 - Polska v Gruzja
godz. 16:42 - Polska v Południowa Afryka
 
11-12.05.2019 - Ekstraliga - Kolejka VII
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 14.00; Reks, Wilk)
OKS Skra Warszawa v Master Pharm Budowlani SA Łódź (sobota, godz. 14.00; Kamiński-Bator, Ingarden)
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 15.00; Malesa, Czerwiowski)
RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Awenta Siedlce (niedziela, godz. 14.00; Jastrzebski, Czerwiowski, Reks)
/UWAGA: Mecz w Chodakowie, na stadionie Bzury, ul. Chopina 101/ 
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 15.00; Bedyński, Dumiak- Ukraina)
/UWAGA: Mecz w Pruszczu Gdańskim, na stadionie Centrum Kultury i Sportu, ul. Chopina 34/
 
11.05.2019 - I Liga - IV kolejka
RC Arka Rumia v AZS AWF Warszawa (godz. 14.00; Macoń)
RK Sparta Jarocin v Wataha RC Zielona Góra (godz.15.00; Bedyński)
Alfa Bydgoszcz v RC Legia Warszawa (godz. 20.30; Szczepański)
 
11-12.05.2019 - II Liga - III kolejka
Rugby Białystok v Unia Terespol/Brześć (sobota, godz. 18.30; Pawlik)
RK Miedziowi Lubin v KS Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz. 14.00; Piaskowski)
RC Mazovia Mińsk Mazowiecki v SSKR Chaos Poznań (nie odbędzie się, decyzję podejmie KGiD)
 
11.05.2019 : VII Turniej Pucharu Polski Rugby 7, Wrocław
godz. 10.45, Stadion "Lotnicza", ul. Lotnicza 72; Sędzia główny i turniejowy- Niedzielski
 
11.05.2019 - Towarzyski turniej seniorów, Warszawa
godz. 16.00, Frogs & Co Warszawa, Belsize Park RFC Londyn (Anglia) i Gosford All Blacks RFC Kidlington (Anglia); Skra, ul. Wawelska 5.
 
12.05.2019 - Towarzyski mecz seniorów, Mińsk Mazoviecki
godz. 13.30, Mazovia Mińsk Mazowiecki v Belsize Park RFC Londyn (Anglia); MOSiR, ul. Budowlana 2A. 
 
12.05.2019 : MPK U16 Rugby 7 - II Turniej Grand Prix, Łódź
godz. 10.00, boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5, Sędzia główny- Piotrowicz; Sędzia turniejowy- Kamiński-Bator, Pawlik, (Malesa)
 
12.05.2019 : MPJ U18 Rugby 7 - II Turniej Grand Prix, Łódź
godz. 11.00, boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5, Sędzia główny- Piotrowicz; Sędzia turniejowy- Wilk, Szczepański
 
11.05.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa 
Organizator AZS AWF Warszawa, godz. 10.30
 
12.05.2019 : Puchar Wielkopolski, RTDiM, Jarocin
Organizator Sparta Jarocin, godz. 10.00
 
12.05.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Kraków 
Organizator Nowa Huta Rugby Klub Kraków, godz. 10.30
 
Przed II Turniejem GP Kadetów 7 PPR7: Zaproszenie do Wrocławia - Aktualizacja 2
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0