POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 10-11.06.201708.06.2017

 
W najbliższy weekend kolejny, drugi turniej Mistrzostw Europy 7 czyli Grand Prix Series 7 tym razem w Łodzi, do obejrzenia na trybunach, a jak ktoś nie może to i w telewizji wszystkie mecze pokazane będą. Więcej informacji o turnieju Serwisie Specjalnym [kliknij], bilety na to wydarzenie są dostępne na KupBilet.pl [kliknij]
 
Również w Łodzi odbędą się Ogólnopolskie Finały Szkolnej Ligi Rugby Tag, wystąpi 33 drużyny w trzech kategoriach wiekowych klas IV, V i VI. Po wyłonieniu najlepszych zespołów dzieci będą oglądać zmagania najlepszych drużyn Europy w GPS7.
 
Ze względu na turniej w Łodzi wydarzenia związane z rugby odbędą się tylko w czterech miastach i tylko w sobotę. Spotkanie I ligi zostanie rozegrane w Poznaniu, a dwa mecze II ligi w Rudzie Śląskiej i Lubinie. 
 
Serdecznie zapraszamy na boiska, a do Łodzi szczególnie! 
 
 
10-11.06.2017 : II turniej Grand Prix Series 7, Łódź
Sędziowie: Giroud, Jasiński, Jastrzębski, Kościelniak L., Michałkiewicz, Pawlik, Piotrowicz, Reks, Szczepański, Szostek.
Transmisja na Polsat Sport News
 
10.06.2017 : Ogólnopolskie Finały Szkolnej Ligi Rugby Tag, Łódź
 
10.06.2017 - I liga - Runda II - Kolejka VI
Posnania Poznań v Skra Warszawa (godz. 13.00; Kasperek, Rogowski), mecz przełożony z 03.06.2017
 
10.06.2017 - II liga - Runda I - Kolejka VII
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v Wataha Zielona Góra (godz. 16.00, Michalik)
Miedziowi Lubin v Biało-Czarni Nowy Sącz (godz. 16.00, Kościelniak P.)*
 
 
*- Niestety z powodu braków kadrowych (kontuzje) drużyna RC Biało-Czarni Nowy Sącz nie stawi się w sobotę 10 czerwca w Lubinie na mecz z drużyną Miedziowi (pismo Biało-Czarnych) 
 
MPS7: Zaproszenie do Poznania - Aktualizacja 2 PPR7: Zaproszenie do Bytomia - Aktualizacja
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0