POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
8.992.340 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 09-10.05.201507.05.2015

Największym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie sobotni mecz Pucharu Narodów Europy Polska v Ukraina, który zadecyduje o naszym miejscu w Dywizji 1B na półmetku rozgrywek. Imprezy towarzyszące to m.in. Międzynarodowy Turniej Żaków i Mini Żaków oraz Międzynarodowy Turniej Weteranów z udziałem reprezentacji Ukrainy, Poland Veterans i ROC Lublin. Wszystkie imprezy z okazji przypadającego w tym roku 40-lecia Klubu Sportowego Budowlani Lublin.
 
Wcześniej w Rudzie Śląskiej Panie będą rywalizować w VI turnieju Mistrzostw Polski Kobiet, który zakończy rundę zasadniczą rozgrywek, [kliknij] żeby zobaczyć relację z poprzedniej imprezy w Pruszczu Gdańskim.
Także w sobotę można obejrzeć kolejne derby Warszawy, w rozegranym awansem meczu X rundy I ligi rugby Legia Warszawa będzie podejmować Frogsów.
Natomiast w niedzielę w Gdańsku zostanie rozegrany Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży oraz Grand Prix Kadetów Rugby 7.
 
Puchar Narodów Europy - 09.05.2015, Lublin
godz. 18.00, Stadion Arena Lublin, ul. Stadionowa 1, Polska v Ukraina (Tomas Tuma - główny, Bruno Kurdna - komisarz, Dariusz Reks - techniczny)
 
Międzynarodowy Turniej Żaków i Mini Żaków - 09.05.2015, Lublin
godz. 10.00, boisko KS Budowlani, ul. Krasińskiego 11
 
Międzynarodowy Turniej Weteranów - 09.05.2015, Lublin
godz. 14.00, boisko boczne Arena Lublin, ul. Stadionowa 1
 
VI Turniej Mistrzostw Polski Kobiet – 09.05.2015 – Ruda Ślaska 
godz. 10.00, Burloch Arena, Orzegów, ul. Bytomska 15  (Baniewicz- sędzia główny; Bejm, Giroud, Wolsza- sędziowie turniejowi)
 
I liga – runda X (rozgrywany awansem) – 09.05.2015
RC Legia Warszawa v Frogs Warszawa (godz.15.00; Sienkiewicz)
UWAGA: Kluby poprosiły o przełożenie meczu na niedzielę, 17 maja o godz. 13.00
 
10.05.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
10.05.2015 : Grand Prix Kadetów Rugby 7, Gdańsk
godz. 10.00, Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej, ul. Grunwaldzka 244.
 
Galerie z meczów z Ukrainą TDIM: Zaproszenie na Mini Rugby Raban

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 10
2 RC Lechia Gdańsk 5
3 RC Arka Gdynia 4
4 RC Orkan Sochaczew
1
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot
2 MKS Pogoń Siedlce
3 KS Budowlani Lublin
4 OKS Skra Warszawa
5 RzKS Juvenia Kraków

 Wyniki

8.992.340 liczba odwiedzin od
01.01.2014