banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.710.336 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 08-14.10.201508.10.2015


Przed nami czwarty, bardzo długi weekend z Pucharem Świata w telewizji Polsat Sport, zakończenie rywalizacji grupowej. W kraju rozgrywki ligowe na wszystkich poziomach Ekstraliga, I liga i II liga, dodatkowo półfinały Mistrzostw Polski Kadetów 7 w Krakowie i Sopocie oraz Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rudzie Śląskiej. Natomiast we wtorek Mini Puchar Świata na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 
Puchar Świata w TV Polsat Sport
 
Czwartek 08.10.2015
07:00 Fiji v Urugwaj, powtórka (Polsat Sport)
11:50 Południowa Afryka v USA, powtórka (Polsat Sport)
15:40 Namibia v Gruzja (Polsat Sport News)
 
Piątek 09.10.2015
02:30 Nowa Zelandia v Tonga (Polsat Sport)
 
Sobota 10.10.2015
00:30 Anglia v Urugwaj (Polsat Sport)
 
Niedziela 11.10.2015
09:07 Samoa v Szkocja (Polsat Sport News)
11:07 Australia v Walia (Polsat Sport News)
01:15 USA v Japonia (Polsat Sport)
 
Poniedziałek 12.10.2015
11:07 Argentyna v Namibia (Polsat Sport News)
13:30 Włochy v Rumunia (Polsat Sport Extra)
15:40 Francja v Irlandia (Polsat Sport Extra)
01:00 USA v Japonia, powtórka (Polsat Sport Extra)
 
Wtorek 13.10.2015
09:10 Anglia v Urugwaj, powtórka (Polsat Sport Extra)
13:30 Francja v Rumunia, powtórka (Polsat Sport Extra)
 
Środa 14.10.2015
09:10 Nowa Zelandia v Tonga, powtórka (Polsat Sport Extra)
13:30 Australia v Walia, powtórka (Polsat Sport Extra)

 
Ekstraliga Faza I – runda VII – 10-11.10.2015

MKS Ogniwo Sopot v KS Posnania Poznań (sobota, godz. 17.00, Reks, Pantoł, Kościelniak)
MKS Pogoń Siedlce v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 14.00, Szczepański, Piotrowicz, Janeczko)
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Budowlani SA Łódź (niedziela, godz. 14.00, Jasiński, Jastrzębski, Michałkiewicz)
RKS Skra Warszawa v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 14.00, Bedyński, Piotrowicz, Janeczko)
 
 
I liga – runda VI – 10-11.10.2015            
 
KS Rugby Ruda Śląska v RzKS Juvenia Kraków (niedziela, godz. 13.00, Michalik, Pawlik)
RC Czarni Pruszcz Gdański v KS Budowlani Lublin (niedziela, godz. 12.00, Marciniak, Szostek)
KS Budowlani Łódź v RC Legia Warszawa (sobota, godz. 14.00, Michałkiewicz, Rogowski)
  

II liga – IV kolejka – 10-11.10.2015  
 
Grupa Północno/Zachodnia
Chaos Poznań v Alfa Bydgoszcz (niedziela, godz. 13.00, Rogowski)
Wataha Zielona Góra v Arka Rumia (niedziela, godz. 14.00, Wilk)
Grupa Południowo/Wschodnia
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa (sobota, godz. 16.00, Baniewicz)
Rugby Wrocław v Biało-Czarni Nowy Sącz (sobota, godz. 14.00, Bejm)
 
 
Turniej Półfinałowy MPK U17 7 - 10.10.2015 - Grupa Południowa 
godz. 10.30, Nowa Huta (Wilk, Pawlik - sędziowie turniejowi)
 
Turniej Półfinałowy MPK U17 7 - 10.10.2015 - Grupa Północna 
godz. 10.00, Sopot (Szostek, Jastrzębski - sędziowie turniejowi)
 
 
10.10.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska
godz. 10.00 (Michalik - sędzia główny)
 
 
13.10.2015 : Mini Puchar Świata, Warszawa
godz. 10.00, Stadion Narodowy
 
Ekstraliga w internecie PŚ na żywo na polsatsport.pl

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Mołdawia

Rugby Europe Trophy
Gdańsk, 18.11.2017

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.710.336 liczba odwiedzin od
01.01.2014