POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.777.954 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 08-10.04.201706.04.2017


Największym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie sobotni mecz Rugby Europe Trophy Polska v Holandia, który będzie decydował o naszym drugim miejscu w sezonie 2016-2017. Półtorej godziny wcześnie również z Holendrami swój pierwszy mecz w Mistrzostwach Europy rozegra reprezentacja U20. W poniedziałek, w Łodzi mecz w ramach stażu sportowego „Pojednanie” rozegrają reprezentacje U16 Polski i Niemiec.
 
W niedzielę w Szczecinie zostanie rozegrany VII turniej Pucharu Polski Rugby 7 „Szczecin Sevens”, natomiast w sobotę Warszawie Frogsi będą gospodarzami „Cup of Gods” mini turnieju z udziałem brytyjskich zespołów East Anglian Exiles i Black Horses RFC, a panie z AZS AWF Warszawa podejmą drużynę z Glasgow. Nie będzie przerwy w rozgrywkach II ligi, po dwa spotkania odbędą się w grupach Wschodniej, Zachodniej i Południowej.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
08.04.2017 : Rugby Europe Trophy, Łódź
godz. 18.00, Polska v Holandia, Stadion Miejski, al. Piłsudskiego 138 
Relacja na żywo w Polsat Sport Extra
Powtórki: niedziela 7.00 Polsat Sport News i 10.40 Polsat Sport Extra
 
08.04.2017 : Mistrzostwa Europy U18, Concarneau
godz. 16.30, Polska v Holandia 
Relacja na żywo w Rugby Europe TV

10.04.2017 : Staż sportowy „Pojednanie”, Łódź
godz. 16.00, U16 Polska v Niemcy, KS Budowlani, ul. Górnicza 5
sędzia główny: Reks
 
09.04.2017 : VII Turniej Puchar Polski Rugby 7, Szczecin
godz. 10.00, boisko ul. Tenisowa (Kościelniak L.- sędzia główny; Bedyński, Kościelniak P. - sędziowie turniejowi)
  
08-09.04.2017 - II liga - Runda I - Kolejka II
Gr. Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa (sobota, godz. 12.00; Bejm)
Rugby Białystok v Mazovia Mińsk Mazowiecki (niedziela, godz. 19.00; Reks)
Gr. Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Arka Rumia (sobota, godz. 15.30; Jastrzębski)
Sparta Jarocin v Chaos Poznań (niedziela, godz. 14.00; Marciniak)
Gr. Południowa
Biało-Czarni Nowy Sącz v Miedziowi Lubin (niedziela, godz. 13.00; Wilk)
Wataha Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz. 14.00; Piaskowski)
 
08.04.2017 : Międzynarodowe spotkanie kobiet, Warszawa
AZS AWF Warszawa v Glasgow Women's Rugby (Szkocja)
godz. 10.00, boisko AZS AWF, ul. Marymoncka 34

08.04.2017 : Cup of Gods (mini turniej), Warszawa
godz. 13.00, stadion RKS Skra, ul. Wawelska 5
Frogs Warszawa zagrają z East Anglian Exiles i Black Horses RFC

MMM7: Informacja o turnieju półfinałowym - Aktualizacja Poznaliśmy skład na Holandię

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.777.954 liczba odwiedzin od
01.01.2014