POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.014.538 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 07-08.11.201505.11.2015


Po emocjach związanych z Pucharem Świata wracamy na krajowe boiska gdzie w najbliższy weekend IV Turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Warszawie, komplet spotkań w Ekstralidze, ostatnia kolejka rundy jesiennej II ligi i Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rabie Niżnej. 
 
IV Turniej Mistrzostw Polski Kobiet - 07.11.2015 - Warszawa
godz. 09.30, Boisko AWF, ul. Marymoncka 34 (Bejm- sędzia główny; Baniewicz, Pawlik, Jastrzębski- sędziowie turniejowi) 
 
Ekstraliga Faza I – runda X – 07.11.2015
KS Posnania Poznań v Master Pharm Budowlani SA Łódź (sobota, godz. 13.00; Reks, Wilk, Kościelniak)
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 12.00; Michałkiewicz, Michalik, Bedyński)
RKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 14.00; Szczepański, Piotrowicz, Janeczko)
MKS Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 12.00; Jasiński, Szostek, Rogowski)
 
II liga – runda VI – 07-08.11.2015
Grupa północno-zachodnia 
Wataha Zielona Góra v Chaos Poznań (niedziela, godz. 14.00; Bedyński)
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz (sobota, godz. 13.00; Marciniak)
Grupa południowo-wschodnia 
Frogs Warszawa v Biało-Czarni Nowy Sącz (niedziela, godz. 14.00; Kasperek)
Rugby Wrocław v AZS AWF Warszawa (sobota, godz. 14.00; Piaskowski)
 
08.11.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gorce Raba Niżna
 
7: Zaproszenie na turniej do Rzeszowa PPR7: Zaproszenie do Gniezna

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.014.538 liczba odwiedzin od
01.01.2014