banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 05-07.06.201503.06.2015

 
W Esztergom zostanie rozegrany pierwszy z dwóch turniejów Mistrzostw Europy 7 z udziałem reprezentacji Polski 7, w tym roku poza tytułem drużyny walczą o awans do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.
W Lublinie zostanie rozegrany pierwszy mecz finałowy I ligi, Budowlani będą podejmować stołeczną Skrę, rewanż za tydzień w Warszawie.
W Łodzi o Mistrzostwo Polski Juniorów zagra osiem drużyn: Orkan Sochaczew, Posnania Poznań, Lechia Gdańsk, Budowlani Łódź, Arka Gdynia, Legia Warszawa, RC Częstochowa i Szarża Grudziądz.
W Krakowie zostanie rozegrany IX Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży im. Księdza Mieczysława Kuznowicza, a po nim w ramach Pikniku 40 lat Rugby w Krakowie mecz kobiet oraz trening i mecz pokazowy seniorów Juvenii.
Natomiast w Gdańsku zostanie rozegrany ostatni w tym sezonie turniej Grand Prix Kadetów Rugby 7 razem z Regionalnym Turniejem Dzieci i Młodzieży.
 
Mistrzostwa Europy 7 - 06-07.06.2015, Esztergom
Reprezentacja Polski 7 Mężczyzn
 
I liga - Finał, 1 mecz - 06.06.2015
KS Budowlani Lublin v RKS Skra Warszawa (sobota, godz.14.00; Giroud, Pantoł, Bejm)
 
Finały MPJ 7 - 06.06.2015 - Łódź
Godz. 11.00, stadionie KS Budowlani, ul. Górnicza 5 (Piotrowicz- główny; Marciniak, Wolsza, Pawlik- turniejowi)
 
05.06.2015 : IX Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży im. Księdza Mieczysława Kuznowicza, Kraków
Godz. 10.00, boisko Juvenii, ul. Na Błoniach 7
 
07.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Grand Prix Kadetów Rugby 7, Gdańsk
Godz. 10.00, boisko GOKF, ul. Grunwaldzka 244
 
Start Mistrzostw Świata U20 Baraże OOM 2015
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0