POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.449 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 05-07.06.201503.06.2015

 
W Esztergom zostanie rozegrany pierwszy z dwóch turniejów Mistrzostw Europy 7 z udziałem reprezentacji Polski 7, w tym roku poza tytułem drużyny walczą o awans do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.
W Lublinie zostanie rozegrany pierwszy mecz finałowy I ligi, Budowlani będą podejmować stołeczną Skrę, rewanż za tydzień w Warszawie.
W Łodzi o Mistrzostwo Polski Juniorów zagra osiem drużyn: Orkan Sochaczew, Posnania Poznań, Lechia Gdańsk, Budowlani Łódź, Arka Gdynia, Legia Warszawa, RC Częstochowa i Szarża Grudziądz.
W Krakowie zostanie rozegrany IX Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży im. Księdza Mieczysława Kuznowicza, a po nim w ramach Pikniku 40 lat Rugby w Krakowie mecz kobiet oraz trening i mecz pokazowy seniorów Juvenii.
Natomiast w Gdańsku zostanie rozegrany ostatni w tym sezonie turniej Grand Prix Kadetów Rugby 7 razem z Regionalnym Turniejem Dzieci i Młodzieży.
 
Mistrzostwa Europy 7 - 06-07.06.2015, Esztergom
Reprezentacja Polski 7 Mężczyzn
 
I liga - Finał, 1 mecz - 06.06.2015
KS Budowlani Lublin v RKS Skra Warszawa (sobota, godz.14.00; Giroud, Pantoł, Bejm)
 
Finały MPJ 7 - 06.06.2015 - Łódź
Godz. 11.00, stadionie KS Budowlani, ul. Górnicza 5 (Piotrowicz- główny; Marciniak, Wolsza, Pawlik- turniejowi)
 
05.06.2015 : IX Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży im. Księdza Mieczysława Kuznowicza, Kraków
Godz. 10.00, boisko Juvenii, ul. Na Błoniach 7
 
07.06.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Grand Prix Kadetów Rugby 7, Gdańsk
Godz. 10.00, boisko GOKF, ul. Grunwaldzka 244
 
Start Mistrzostw Świata U20 Baraże OOM 2015

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.449 liczba odwiedzin od
01.01.2014