POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.744.684 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 03-04.06.201701.06.2017

 
W najbliższy weekend startuje Grand Prix Series 7, pierwszy turniej z udziałem naszej reprezentacji zostanie rozegrany w Moskwie.
Zostaną rozdane medale Mistrzostw Polski Kobiet i Mistrzostw Polski Weteranów, do decydujących rozstrzygnięć dojdzie na turniejach rozgrywanych odpowiednio w Gdańsku i Krakowie.
Kolejny, V Turniej Mistrzostw Polski Seniorów 7 zostanie rozegrany w Poznaniu, zobaczymy też dwa spotkania II ligi i rozgrywki grup młodzieżowych.
Serdecznie zapraszamy na boiska! 

03-04.06.2017 : I turniej Grand Prix Series 7, Moskwa
Transmisja na Rugby Europe TV [kliknij]
 
03.06.2017 : VIII Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Kobiet, Gdańsk
godz. 10.00, stadion GOKF, ul. Grunwaldzka 244 (Szostek - sędzia główny; Jastrzębski, Reks, Marciniak - sędziowie turniejowi)
 
03.06.2017 : VII Mistrzostw Polski Weteranów, Kraków
godz. 12.00, boisko Narodowego Centrum Rugby 7, ul. Darwina 49a (Pantoł- sędzia główny)
 
04.06.2017 : V Turniej Mistrzostw Polski Seniorów 7, Poznań
godz. 11.00, boiska Posnanii, ul. Słowiańska 78 (Bedyński - sędzia główny; Michałkiewicz, Kościelniak P., Szczepański, Kasperek - sędziowie turniejowi)
 
I liga - Runda II - Kolejka VI
Posnania Poznań v Skra Warszawa (mecz przełożony na 10.06.2017)
 
03-04.06.2017 - II liga - Runda I - Kolejka VI
Gr. Południowa
Wataha Zielona Góra v Miedziowi Lubin (sobota, godz. 16.00; Bedyński)
RC Częstochowa v Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz. 16.00; Giroud)
 
03.06.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin (godz. 17.00; Pantoł)
Orkan Sochaczew v Legia Warszawa (godz. 10.30; Michałkiewicz)
 
03.06.2017 : Śląski Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska
 
04.06.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sopot
 
MPS7: Zaproszenie do Uniaławia MPS7: Zaproszenie do Poznania - Aktualizacja 2

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.744.684 liczba odwiedzin od
01.01.2014