POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.014.521 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z Polska - Holandia15.10.2014

Największym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie mecz Pucharu Narodów Europy Polska v Holandia. Reprezentacja spotkała się we wtorek w Warszawie i wieczorem dopingowała piłkarzy w meczu ze Szkotami na Stadionie Narodowym.
 
W sobotę zostanie także rozegrany trzeci turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartuje 12 zespołów. Pierwszy mecz o godzinie 9.00, ostatni zaplanowano na godzinę 16.00
Również w sobotę w Lublinie mecz V rundy I ligi, Budowlani podejmować będą Alfę Bydgoszcz, zmiana gospodarza nastąpiła na wniosek Alfy.
Natomiast w niedzielę w Gdański i w Rabie Niżnej zostaną rozegrane dwa kolejne Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży.  
 
Puchar Narodów Europy
Polska v Holandia /18.10.2014 godz. 17.30, stadion Polonii w Warszawie; sędziują: Maxime Burlet, Nicolas Vandecauter, Ken Lamrechts (wszyscy Belgia), sędzia techniczny: Kacper Michałkiewicz, komisarz: George Sabau (Rumunia)/
Wejściówki w cenie 15 i 25 zł do kupienia w serwisie www.ebilet.pl
Skład Polaków [kliknij].
 
III Turniej Mistrzostw Polski Kobiet Rugby 7 – 18.10.2014
Wrocław (sobota, godz. 9.00, Jarowicz- sędzia główny; Baniewicz, Bejm- sędziowie turniejowi, sędziowie kandydaci OZR)
 
I Liga – runda V – 18.10.2014
KS Budowlani Lublin v Alfa Bydgoszcz (sobota, godz. 14:00, Wilk, Wolsza)
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży 
19.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
19.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Raba Niżna
 
System Sportu Młodzieżowego Bezpłatne bilety na mecz Polska - Holandia

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.014.521 liczba odwiedzin od
01.01.2014