POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ważne decyzje Komisji Gier i Dyscypliny11.06.2014

Po zapoznaniu się z komunikatami końcowymi z Okręgowych Związków Rugby prowadzących rozgrywki eliminacyjne kadetów i juniorów Komisja Gier i Dyscypliny podjęła decyzje dotyczące sankcji wynikających obowiązku posiadania i szkolenia grup młodzieżowych [kliknij].
 
Na podstawie tych dokumentów uznała też, że prawo gry w turnieju finałowym juniorów uzyskały: RC Arka Gdynia, KS Budowlani Łódź, RC Lechia Gdańsk, RC Orkan Sochaczew, MKS Pogoń Siedlce, KS Posnania Poznań, RKS Skra Warszawa.
 
Przypominam, że zgodnie z decyzją Zarządu Związku z 9 maja br. gospodarzem turnieju finałowego jest KS Budowlani Łódź, a zawody zostaną rozegrane w terminie 28 czerwca - 3 lipca 2014 r.
 
W wyniku eliminacji awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Bolesławiec, 15-20 lipca) uzyskały: Pomorski OZR – zwycięzca: Lechia Gdańsk, Lubelski OZR – pierwsze 2 drużyny: Budowlani Lublin, Orkan Sochaczew, Wielkopolski OZR – pierwsze 2 drużyny: Budowlani Łódź, Sparta Jarocin.
 
Ostatni finalista zostanie wyłoniony w barażu jednostopniowym (21 lub 22 czerwca), w którym prawo gry uzyskały: Pomorski OZR – 2-gie miejsce: Arka Gdynia, Lubelski OZR – 3 miejsce: Skra Warszawa, Wielkopolski OZR – 3 miejsce: Posnania Poznań.
 
System gry w turnieju barażowym: każdy z każdym (czas trwania meczu – 1×30 minut).
 
Kandydatami do organizacji zawodów są Skra Warszawa i Posnania Poznań. Ostateczna decyzja zostanie ogłoszona w piątek.
Rugby TAG w Siedlcach i Lublinie Męska 7-mka w walce o elitę!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11