POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Warszawskie drużyny Syrenki i Legia Mistrzami Mazowsza w rugby na plaży02.08.2014

I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w rugby plażowym odbyły się w sobotę 02 sierpnia w Warszawie na plaży klubu La Playa. Wystartowało dwanaście zespołów, wśród pań zwyciężyły Haka Syrenki Warszawa, a wśród panów pierwszy zespół Legii Warszawa. Atrakcją imprezy był pokazowy mecz reprezentacji Polski seniorów z reprezenyacją klubu La Playa.
Organizatorem plażowego turnieju był Warszawsko-Mazowiecki OZR oraz menedżer reprezentacji Polski Maciej Brażuk, sędzią głównym imprezy był Ireneusz Pietrak.
 
                         KOBIETY
Wyniki
Tygrysice - Legia 03:01; Frogs - Syrenki 02:03; Tygrysice - BBN 07:01; Frogs - Legia 00:04; Syrenki - BBN 09:00; Frogs - Tygrysice 1:04; Legia - Syrenki 01:03; Frogs - BBN 07:00; Syrenki - Tygrysice 3:01; BBN - Legia 00:07.
 
Klasyfikacja
1.Haka Syrenki Warszawa 12 pkt
2.Tygrysice Sochaczew 10 pkt
3.Legia Warszawa 8 pkt
4.Frogs Warszawa 6 pkt
5.Biuro Bezpieczeństwa Narodowego 4 pkt  
 
                         MĘŻCZYŹNI
Wyniki
Orkan - Legia II 02:03; Legia I - Legia II 05:00; Skra - BBN 05:02; Legia II - City Security 07:01; Legia III - BBN 08:00; Legia I - Skra 08:05; City Security - Orkan 01:06; Legia I - BBN 07:00; Legia III - Skra 01:07.
 
Półfinały
Orkan - Legia I 01:02; Skra - Legia II 03:05
 
Finały
O V miejsce Legia III - BBN 06:00
O III miejsce Orkan - Skra 05:02
o I miejsce Legia I - Legia II 05:02
 
Klasyfikacja 
1.Legia I Warszawa    
2.Legia II Warszawa
3 RC Orkan Sochaczew
4.Skra Warszawa
5.Legia III Warszawa
6.Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
7.City Sercurity
 
Zdjęcia Mudin
Puchar Świata Kobiet - Eliminacje 01 Konferencja prasowa kadry
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11