POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.540.303 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Warszawskie drużyny Syrenki i Legia Mistrzami Mazowsza w rugby na plaży02.08.2014

I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w rugby plażowym odbyły się w sobotę 02 sierpnia w Warszawie na plaży klubu La Playa. Wystartowało dwanaście zespołów, wśród pań zwyciężyły Haka Syrenki Warszawa, a wśród panów pierwszy zespół Legii Warszawa. Atrakcją imprezy był pokazowy mecz reprezentacji Polski seniorów z reprezenyacją klubu La Playa.
Organizatorem plażowego turnieju był Warszawsko-Mazowiecki OZR oraz menedżer reprezentacji Polski Maciej Brażuk, sędzią głównym imprezy był Ireneusz Pietrak.
 
                         KOBIETY
Wyniki
Tygrysice - Legia 03:01; Frogs - Syrenki 02:03; Tygrysice - BBN 07:01; Frogs - Legia 00:04; Syrenki - BBN 09:00; Frogs - Tygrysice 1:04; Legia - Syrenki 01:03; Frogs - BBN 07:00; Syrenki - Tygrysice 3:01; BBN - Legia 00:07.
 
Klasyfikacja
1.Haka Syrenki Warszawa 12 pkt
2.Tygrysice Sochaczew 10 pkt
3.Legia Warszawa 8 pkt
4.Frogs Warszawa 6 pkt
5.Biuro Bezpieczeństwa Narodowego 4 pkt  
 
                         MĘŻCZYŹNI
Wyniki
Orkan - Legia II 02:03; Legia I - Legia II 05:00; Skra - BBN 05:02; Legia II - City Security 07:01; Legia III - BBN 08:00; Legia I - Skra 08:05; City Security - Orkan 01:06; Legia I - BBN 07:00; Legia III - Skra 01:07.
 
Półfinały
Orkan - Legia I 01:02; Skra - Legia II 03:05
 
Finały
O V miejsce Legia III - BBN 06:00
O III miejsce Orkan - Skra 05:02
o I miejsce Legia I - Legia II 05:02
 
Klasyfikacja 
1.Legia I Warszawa    
2.Legia II Warszawa
3 RC Orkan Sochaczew
4.Skra Warszawa
5.Legia III Warszawa
6.Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
7.City Sercurity
 
Zdjęcia Mudin
Puchar Świata Kobiet - Eliminacje 01 Konferencja prasowa kadry

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.540.303 liczba odwiedzin od
01.01.2014