POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.020.510 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Walczono o punkty na zapleczu Ekstraligi07.05.2014

W miniony weekend walkę o ligowe punkty prowadziły także drużyny I i II ligi.
Pewne zwycięstwa odniosły prowadzące na zapleczu Ekstraligi zespoły: krakowskiej Juvenii i warszawskiej Skry, a w drugiej lidze równie przekonująco swe mecze wygrali zawodnicy z Rudy Śląskiej i Nowego Sącza.
Najwięcej emocji dostarczył kibicom pojedynek w Bydgoszczy, w którym miejscowa Alfa pokonała KS Budowlani Łódź 31-29.
 
I liga – runda IX – 04.05.2014 (niedziela)
Alfa Bydgoszcz v KS Budowlani Łódź 31-29 (19:12) (Maciej Sienkiewicz)
Punkty dla Alfy: Marcin Dankowski 6 (3pd), Łukasz Jóźwiak 5 (P), Kamil Dąbrowski 5 (P), Jakub Nowacki 5 (P), Marcin Stafiej 5 (P), Arkadiusz Murek 5 (P);
Punkty dla Budowlanych: Maciej Rudalski 12 (2P, 1pd), Artur Mrowicki 5 (P), Konrad Krasuski 5 (P), Tomasz Janowski 5 (P); Kamil Szczepaniak 2 (pd);
Frogs Warszawa v RzKS Juvenia Kraków 11-50 (6:14) (Dariusz Marciniak, Łukasz Jasiński)
Punkty dla Juvenii: Paweł Wojciechowski 20 (1P, 3kP), Bartłomiej Sierant 10 (2P), Jakub Jasiński 5 (P), Jacek Bielawski 5 (P), Szymon Szczepański 5 (P), Michał Perz 5 (P);
Punkty dla Frogs: Declan Horan 6 (2K), Pawdie Finnan 5 (P);
Żółta kartka: Jakub Jasiński (Juvenia)
RKS Skra Warszawa v RC Czarni Pruszcz Gdański 56-18 (24:11) (Łukasz Jasiński, Dariusz Marciniak)
Punkty dla Skry: Kamil Matysiak 11 (1P, 3pd), Patryk Kiełsa 10 (2P), Marcin Maciejewski 5 (P), Sebastian Kostałkowski 5 (P), Wojciech Kucharek 5 (P), Bildad Okaba 5 (P), Łukasz Ślusarczyk 5 (P), Paweł Krajewski 5 (P), Hubert Wiśniewski 5 (P);
Punkty dla Czarnych: Dmytro Bordovskyi 8 (1pd, 2K), Dariusz Lechmyc 5 (P), Patryk Kościelniak 5 (P)
 
II liga – runda VIII – 03/04.05.2014
RC Igloo Rugby Ruda Śląska v AZS UZ RC Zielona Góra 62-7 (26:0) (Adrian Pawlik)
Punkty dla RC Igloo: Przemysław Żuławik 10 (2P), Patryk Maniecki 10 (2P), Marcin Greinert 10 (2P), Mateusz Magner 7 (1P, 1pd), Krzysztof Płusa 6 (3pd), Tomasz Wojnowski 5 (P), Dawid Mańkowski 5 (P), Dominik Bryński 5 (P), Piotr Tokarski 2 (pd), Patryk Kołodziej 2 (pd);
Punkty dla AZS: Filip Wielgosz 5 (P), Przemysław Kindra 2 (pd).
Biało-Czarni Nowy Sącz v KS Rugby Wrocław 47-7 (28:7) (Janusz Wilk)
Punkty dla Biało-Czarnych: Grzegorz Goliński 10 (2P), Tomasz Pancerz 10 (2P), Adam Kubisz 8 (1P, 1K), Piotr Jabrocki 5 (P), Przemysław Rejentowicz 5 (P), Michał Zygłowicz 5 (P), Tomasz Czelny 4 (2pd);
Punkty dla KS Rugby Wrocław:  Rafał Frankl 5 (P), Nicholas Molleda 2 (pd);
Żółta kartka: Tomasz Pancerz (Biało-Czarni)
Polki także grały w Amsterdamie Półfinałowe turnieje MPJ 7

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.020.510 liczba odwiedzin od
01.01.2014