banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.795.176 liczba odwiedzin od
01.01.2014

WRSS: Londyn 7's zakończył serię22.05.2017

 
Turniej London Sevens to dziesiąta, ostatnia impreza cyklu HSBC World Rugby Sevens Series, w stolicy Wielkiej Brytanii zwyciężyła reprezentacja Szkocji pokonując w finale Anglię 12:7. Zwycięstwo już w poprzednim turnieju zapewnili sobie rugbiści Południowej Afryki, w Londynie srebrne medale wywalczyli Anglicy, a brązowe wyspiarze z Fiji. Z WRSS spadła Japonia, awans w turnieju barażowym wywalczyła Hiszpania.
HSBC Dream Team 2016-17: Rosko Specman i Chris Dry (Południowa Afryka), Dan Norton (Anglia), Jerry Tuwai i Kalione Nasoko (Fiji), Danny Barrett i Perry Baker (USA).
 
Grupa A: 1.USA; 2.Południowa Afryka; 3.Kenia; 4.Walia 
Grupa B: 1.Argentyna; 2.Szkocja; 3.Francja; 4.Rosja
Grupa C: 1.Nowa Zelandia; 2.Kanada; 3.Fiji; 4.Japonia
Grupa D: 1.Anglia; 2.Australia; 3.Samoa; 4.Hiszpania
Ćwierćfinały: USA v Australia 31:14; Nowa Zelandia v Szkocja 21:24; Anglia v Południowa Afryka 17:12; Argentyna v Kanada 7:28
Półfinały: USA v Szkocja 14:21; Anglia v Kanada 24:5
Mecz o III miejsce: USA v Kanada 19:22
Finał: Szkocja v Anglia 12:7 (0:7)
 
Klasyfikacja London 7's: 1.Szkocja 22; 2.Anglia 19 pkt; 3.Kanada 17; 4.USA 15; 5.Południowa Afryka 13; 6.Australia 12; 7.Nowa Zelandia 10; 8.Argentyna 10; 9.Fiji 8; 10.Walia 7; 11.Francja 5; 12.Kenia 5; 13.Samoa 3; 14.Rosja 2; 15.Japonia 1; 16.Hiszpania 1.
 
Klasyfikacja końcowa po 10 turniejach: 1.Południowa Afryka 192 pkt; 2.Anglia 164; 3.Fiji 150; 4.Nowa Zelandia 137; 5.USA 129; 6.Australia 113; 7.Szkocja 109; 8.Kanada 98; 7.Argentyna 90; 10.Walia 73; 11.Francja 66; 12.Kenia 63; 13.Samoa 51; 14.Rosja 29; 15.Japonia 20; 16.Chile 6; 17.Uganda 4; 18.Papua Nowa Gwinea 2; 19.Hiszpania 2; 20.Hong Kong 1; 21.Południowa Korea 1.
 
Zdjęcia www.worldrugby.org  
 
II liga - Runda I - Kolejka V 7: Powołania na Amsterdam 7's
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.795.176 liczba odwiedzin od
01.01.2014