POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.561.362 liczba odwiedzin od
01.01.2014

WRSS: Hamilton 7'04.02.2018

 
Rozegrany w dniach 03-04 lutego br. turniej Hamilton Sevens to czwarta impreza cyklu HSBC World Rugby Sevens Series, w Nowej Zelandii zwyciężyła reprezentacja Fiji pokonując w finale Południową Afrykę 24:17.
 
Rozgrywki mężczyzn składają się w tym sezonie z dziesięciu imprez, następna odbędzie się w Las Vegas (USA) w dniach 02-04 marca 2018, a kolejne w Vancouver, Hong Kongu, Singapurze, Londynie i Paryżu.
 
Grupa A: 1.Fiji; 2.Australia; 3.Walia; 4.Hiszpania 
Grupa B: 1.Południowa Afryka; 2.Anglia; 3.Papua Nowa Gwinea; 4.Rosja 
Grupa C: 1.Nowa Zelandia; 2.Szkocja; 3.Argentyna; 4.Francja
Grupa D: 1.Kenia; 2.Samoa; 3.USA; 4.Kanada
Ćwierćfinały: Fiji v Samoa 12:10; Nowa Zelandia v Anglia 19:12; Kenia v Australia 12:33; Południowa Afryka v Szkocja 22:0
Półfinały: Fiji v Nowa Zelandia 14:12; Australia v Południowa Afryka 5:24 
Mecz o III miejsce: Nowa Zelandia v Australia 7:8
Finał: Fiji v Południowa Afryka 24:17
 
Klasyfikacja Hamilton 7's: 1.Fiji 22 pkt; 2.Południowa Afryka 19; 3.Australia 17; 4.Nowa Zelandia 15; 5.Samoa 13; 6.Kenia 12; 7.Anglia 10; 8.Szkocja 10; 9.USA 8; 10.Argentyna 7; 11.Kanada 5; 12.Papua Nowa Gwinea 5; 13.Francja 3; 14.Walia 2; 15.Hiszpania 1; 16.Rosja 1.
 
Klasyfikacja po 4 turniejach: 1.Południowa Afryka 77; 2.Nowa Zelandia 69 pkt; 3.Fiji 62; 4.Australia 60; 5.Argentyna 48; 6.Anglia 47; 7.USA 36; 8.Kenia 35; 9.Samoa 35; 10.Francja 29; 11.Kanada 28; 12.Szkocja 23; 13.Walia 17; 13.Hiszpania 16; 15.Rosja 8; 16.Papua Nowa Gwinea 6; 17.Uganda 4.
 
Zdjęcia www.worldrugby.org
 
KNK7: Brisbane Super 7's - dzień 01 KNK7: Brisbane Super 7's - dzień 02

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.561.362 liczba odwiedzin od
01.01.2014