POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.570.470 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U23: Powołania na konsultację do Łodzi - Aktualizacja 827.04.2016


Konsultacja kadry Polski U23 w Łodzi
 
W dniach 28.04 - 1.05.2016 w Łodzi odbędzie się konsultacja kadry Polski do lat 23.
Przyjazd zawodników 28 kwietnia br. do godz. 13.00, Hotel Boutique, Łódź, ul. Milionowa 25 (naprzeciwko Szkoły Mistrzostwa Sportowego, gdzie będą odbywały się zajęcia szkoleniowe). Dojazd srodkami komunikacji miejskiej: z dworca Łódź Kaliska tramwaje linii 8, 10, 14 (2 przystanki), a następnie przesiadka w Centrum na tramwaj linii 1 (5 przystanek na ul. Kilińskiego tuż za Milionową)
Treningi: boisko SMS Łódź, ul. Milionowa 12. 
 
Zawodnicy powinni posiadać podczas konsultacji:
 - sprzęt do treningu rugby
 - buty wkręty
 - buty lanki
 - obuwie płaskie sportowe (do biegania)
 - koszulkę białą
 - koszulkę czerwoną
 - badania lekarskie
 
Powołania:
01. Radek Kozłowski - KS Budowlani Łódź  96   
02. Tomasz Markiewicz - RC Orkan Sochaczew  97          
03. Robizon Kelbelashvili - Budowlani Lublin 96
04. Karol Szymanowski - Czarni Pruszcz Gdański  95  
05. Rafał Biernacki - Pogoń Siedlce 95                        
06. Adam Sawicki - KS Budowlani Łódź  96           
07. Łukasz Kujawa - Budowlani Łódź SA  95
08. Paweł Stępień - Budowlani Łódź SA  94 
09. Sebastian Beśka - Lechia Gdańsk  94
10. Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk  97
11. Maciej Liedel - Skra Warszawa
12. Bartek Zabokrzycki - KS Budowlani Łódź  94
13. Hugon Noszczyk - Budowlani Łódź SA/Posnania  95
14. Igor Olszewski - Lechia Gdański  94
15. Mateusz Siekierka - Pogoń Siedlce  97
16. Maciej Panasiuk - Pogoń Siedlce  94
17. Witalij Masandika - Czarni Pruszcz  94
18. Wojciech Latopolski - Czarni Pruszcz  94
19. Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin  94
20. Wojciech Lubisz - Budowlani Lublin  96 
 
Rezerwa (po powiadomieniu telefonicznym)
22. Radosław Lewandowski - KS Budowlani Łódź  95
23. Dawid Krawczyński - KS Budowlani Łódź  97
24. Jakub Pietrasiak - KS Budowlani Łódź  96
 
Trener Blikkies Groenewald
Przygotował Maciej Misiak
 
106 uczestników programu Rugby Tag! Polacy trenują w Ossie, znamy skład Holendrów

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.570.470 liczba odwiedzin od
01.01.2014