POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.519.099 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U23: Harmonogram i program konsultacji26.04.2016


Konsultacja kadry U23 Łódź 28.04 - 1.05.2016
 
Sprzęt: Opornica; tarcze - 12 szt., ew. tarcze profilowane; wałki - 6 szt.; uprząż/szelki młynowe 
 
Plan zajęć:
 
28.04 czwartek
13.00 - przyjazd zawodników
13.30 - obiad
14.30 - 15.00 : Spotkanie z zawodnikami
16.00 - 17.30 : Zajęcia teoretyczne, 1. Ustawienie stóp; 2. Pozycja ciała; 3. Kontrola presji; 4. Synchronizacja
18.00 - kolacja
19.30 - 20.30 : Trening, 1. Skaczący; 2. Wrzucający; 3. Wynoszący
 
29.04 piątek
06.30 - 07.30 : Trening (powtórka dnia poprzedniego)
08.00 - śniadanie
10.30 - 12.00 : Trening boisko (budowanie pełnego młyna)
13.00 - obiad
16.00 - 17.30 : Trening boisko, 1. Skaczący; 2. Wrzucający; 3. Wynoszący
18.30 - kolacja
19.30 - 20.30 : Zajęcia teoretyczne (key factor dobrego młyna, pokaz, analiza video)
 
30.04 sobota
06.30 - 07.30 : Trening (młyn dyktowany & aut z opozycją)
08.00 - śniadanie
10.00 - 12.00 : Trening boisko, Młyn - atak, obrona
Taktyka: 1. Wewnątrz młyna dyktowanego; 2. Na zewnątrz młyna (podniesienie no8); 3. Struktura ataku; 4. Struktura obrony; 5. Ruck
13.00 - obiad
15.30 - 17.00 : Trening boisko (the same Line-Out)
Aut (atak, obrona, struktura)
18.30 - kolacja
19.30 - 20.30 : Zajęcia teoretyczne (key factors, rugby język)
 
01.05 niedziela
06.30 - 07.30 : Powtórzenie wszystkiego. Na zmianę aut/młyn/aut/młyn....
08.00 - śniadanie
10.00 - 12.30 : Trening (rozpoczęcie, 22, Kick - off)
13.00 - obiad
Zakończenie konsultacji
 
Maciej Misiak
 
MPJ7: Półfinały odwołane MPK7: Rozstawienie gr. północnej

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.519.099 liczba odwiedzin od
01.01.2014