POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.476.018 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołanie na konsultację do Gdańska29.01.2018

 
Konsultacja treningowa Kadry Polski U20 w Rugby XV odbędzie się w Gdańsku w dniach 07-11 lutego 2018 r. Zbiórka zawodników w dniu 07 lutego 2018 r. do godz. 13.00 w Schronisku Szkolnym (GOKF) ul. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku.
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!):
- obuwie do treningu i gry na boisku sztucznym,
- obuwie sportowe z płaską podeszwą (bieżnia tartanowa)
- ubrania: dresy i koszulki reprezentacyjne, stroje do treningu na boisku,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej!)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu)
Konsultacja kończy się w dniu 11 lutego 2018 r. o godz. 13.00 (obiad)
 
UWAGA !!!
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik do dn. 05 lutego 2018 r. do godz. 12.00 musi skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Zawodnicy młyna:
1. Litwińczuk Adam – Rugby Białystok
2. Witulski Oskar – Lechia Gdańsk
3. Plesiński Cezary – KS Budowlani Łódź
4. Rudziński Oskar – KS Budowlani Lublin
5. Gadomski Michał – CS Bourgoin-Jallieu (Francja)
6. Kuzimski Jakub – Arka Gdynia
7. Kossakowski Milan – Lechia Gdański
8. Olejek Krystian – Pogoń Siedlce
9. Potrykus Arian – Stroud Rugby (Anglia)
10. Wożniak Daniel – Orkan Sochaczew
11. Żarczyński Maciej – Arka Gdynia
12. Daszczyk Bartłomiej – KS Budowlani Lublin
13. Ziętkowski Rafał – Arka Gdynia
14. Musur Michał – KS Budowlani Lublin
15. Czapiga Mateusz – Brighton Blues (Anglia)
16. Wesołowski Dawid – Lechia Gdańsk
 
Zawodnicy ataku:
17. Bracik Miłosz – Lechia Gdańsk
18. Machlik Dominik – Arka Gdynia
19. Klein Patryk – Arka Gdynia
20. Korusiewicz Arkadiusz – Juvenia Kraków
21. Mańko Łukasz - KS Budowlani Lublin
22. Kamiński Jakub – KS Budowlani Lublin
23. Drewczyński Kacper – Ogniwo Sopot
24. Zieliński Oskar – Lechia Gdański
25. Mechecki Krystian – Orkan Sochaczew
26. Porębski Filip – Ogniwo Sopot
27. Twardowski Szymon – Skra Warszawa
28. Sadowski Bartłomiej – Orkan Sochaczew
29. Jerzak Maciej – Ogniwo Sopot
30. Zabiegała Jakub - Czarni w Bytomiu
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa – trener
Karol Czyż – asystent trenera
Wiesław Piotrowicz – kierownik
Dawid Miłoszewski – fizjoterapeuta
 
Krzysztof Okapa
 
DRV Rugby Forum w Hanowerze U11, U13: Zaproszenia na Ukrainę

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.476.018 liczba odwiedzin od
01.01.2014