POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.552.273 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołanie, konsultacja w Lublinie17.06.2017

Polski Związek Rugby uprzejmie informuje, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na rok 2017 w dniach 25-29.06.2017 r. odbędzie się konsultacja Reprezentacji Polski mężczyzn U20 Rugby XV w Lublinie w hotelu Waksman Sport Hotel przy ulicy Krochmalnej 13g w Lublinie (500m od Dworca Głównego PKP)

Prosimy zawodników o stawienie się w dniu 25.06.2017 r. (niedziela) do godziny 18:00 w hotelu Waksman Sport Hotel.

Imię i Nazwisko

Klub

Czapiga Mateusz

Brighton RFC

Potrykus Adrian

Stroud RFC

Gadomski Michał

Orkan Sochaczew

Dankiewicz Arkadiusz

Budowlani Lublin

Serafin Przemysław

Budowlani SA Łódź

Piotrowski Adam

Ogniwo Sopot

Kossakowski Milan

Lechia Gdańsk

Popiołek Mateusz

Orkan Sochaczew

Nitsche Mateusz

Ogniwo Sopot

Żarczyński Maciej

Sparta Jarocin

Kinast Dawid

Posnania Poznań

Pietrakowski Patryk

KS Budowlani Łódź

Frątczak Marcel

Ruda Śląska

Boczulak Paweł

Lechia Gdańsk

Machlik Dominik

Posnania Poznań

Wesołowski Dawid

Lechia Gdańsk

Najdul Dawid

Ogniwo Sopot

Brzezicki Wojciech

Budowlani Lublin

Bracik Miłosz

Lechia Gdańsk

Dudek Adam

Pogoń Siedlce

Wlaźlak Damian

Budowlani SA Łódź

Niemiec Adrian

Orkan Sochaczew

Grabowski Maciek

Budowlani Lublin

Ciechanowicz Artur

Ogniwo Sopot

Wójtowicz Robert

Lechia Gdańsk

Pepliński Paweł

KS Ruda Śląska

Pustkowski Bartosz

KS Budowlani Łódź

Twardowski Szymon

Skra Warszawa

Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa
Wiesław Piotrowicz
Karol Czyż
Bartłomiej Czarnecki

MPS7: VI Turniej w Unisławiu MPJ 7: Orkan Sochaczew Mistrzem Polski

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.552.273 liczba odwiedzin od
01.01.2014