POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.774.325 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na zgrupowanie do Łodzi25.07.2016


Zgrupowanie Reprezentacji Polski U20 (roczniki 1997-1998) odbędzie się w dniach 31.07 - 5.08.2016 r. w Łodzi. Zbiórka zawodników w dniu 31.07. 2016 do godz. 18.00 w Hostel Molo, ul. Okopowa 70/106, 91-849 Łódź, (wjazd od ul. Marysińskiej).
 
Zawodnicy powołani:
1.   Szymon Witkowski – Budowlani Łódź        
2.   Aleksander Michaus - Budowlani Łódź                 
3.   Robert Kacprowicz - Budowlani Łódź
4.   Patryk Pietrakowski – Budowlani Łódź
5.   Bartosz Pustkowski – Budowlani Łódź
6.   Kamil Brzozowski – Budowlani Łódź
7.   Przemysław Serafin – Budowlani Łódź
8.   Damian Wlaźlak – Budowlani Łódź
9.   Paweł Urbaniak – Budowlani Łódź
10.  Milan Kossakowski – Lechia Gdańsk
11.  Paweł Boczulak – Lechia Gdańsk
12.  Robert Wójtowicz – Lechia Gdańsk
13.  Jakub Możejko – Lechia Gdańsk
14.  Miłosz Bracik – Lechia Gdańsk
15.  Tomasz Markiewicz – Orkan Sochaczew
16.  Michał Gadomski – Orkan Sochaczew
17.  Adrian Niemiec – Orkan Sochaczew
18.  Mateusz Plichta – Orkan Sochaczew 
19.  Mateusz Nitschke – Ogniwo Sopot
20.  Dawid Najdul – OgniwoSopot
21.  Adam Piotrowski – Ogniwo Sopot
22.  Arkadiusz Dankiewicz – Budowlani Lublin
23.  Wojciech Brzezicki – Budowlani Lublin
24.  Maciej Grabowski – Budowlani Lublin
25.  Krzysztof Ermanowicz – Sparta Jarocin
26.  Bartosz Włodarek – Sparta Jarocin
27.  Mateusz Siekierka – Pogoń Siedlce
28.  Damian Koszla – Skra Warszawa
29.  Paweł Pepliński – Ruda Śląska
30.  Adrian Potrykus – (Londyn) Anglia
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa – trener
Karol Czyż – trener asystent
Robert Cajzer – fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Maciej Sylwester Misiak

Jesień 2016: Puchar Polski i Kadra U18 i OKW: Powołania do Miętnego

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.774.325 liczba odwiedzin od
01.01.2014