POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.569.610 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na zgrupowanie do Łodzi25.07.2016


Zgrupowanie Reprezentacji Polski U20 (roczniki 1997-1998) odbędzie się w dniach 31.07 - 5.08.2016 r. w Łodzi. Zbiórka zawodników w dniu 31.07. 2016 do godz. 18.00 w Hostel Molo, ul. Okopowa 70/106, 91-849 Łódź, (wjazd od ul. Marysińskiej).
 
Zawodnicy powołani:
1.   Szymon Witkowski – Budowlani Łódź        
2.   Aleksander Michaus - Budowlani Łódź                 
3.   Robert Kacprowicz - Budowlani Łódź
4.   Patryk Pietrakowski – Budowlani Łódź
5.   Bartosz Pustkowski – Budowlani Łódź
6.   Kamil Brzozowski – Budowlani Łódź
7.   Przemysław Serafin – Budowlani Łódź
8.   Damian Wlaźlak – Budowlani Łódź
9.   Paweł Urbaniak – Budowlani Łódź
10.  Milan Kossakowski – Lechia Gdańsk
11.  Paweł Boczulak – Lechia Gdańsk
12.  Robert Wójtowicz – Lechia Gdańsk
13.  Jakub Możejko – Lechia Gdańsk
14.  Miłosz Bracik – Lechia Gdańsk
15.  Tomasz Markiewicz – Orkan Sochaczew
16.  Michał Gadomski – Orkan Sochaczew
17.  Adrian Niemiec – Orkan Sochaczew
18.  Mateusz Plichta – Orkan Sochaczew 
19.  Mateusz Nitschke – Ogniwo Sopot
20.  Dawid Najdul – OgniwoSopot
21.  Adam Piotrowski – Ogniwo Sopot
22.  Arkadiusz Dankiewicz – Budowlani Lublin
23.  Wojciech Brzezicki – Budowlani Lublin
24.  Maciej Grabowski – Budowlani Lublin
25.  Krzysztof Ermanowicz – Sparta Jarocin
26.  Bartosz Włodarek – Sparta Jarocin
27.  Mateusz Siekierka – Pogoń Siedlce
28.  Damian Koszla – Skra Warszawa
29.  Paweł Pepliński – Ruda Śląska
30.  Adrian Potrykus – (Londyn) Anglia
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa – trener
Karol Czyż – trener asystent
Robert Cajzer – fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Maciej Sylwester Misiak

Jesień 2016: Puchar Polski i Kadra U18 i OKW: Powołania do Miętnego

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.569.610 liczba odwiedzin od
01.01.2014