POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Powołania na mecz w Amsterdamie19.02.2018

 
Powołania na konsultację i mecz kontrolny reprezentacji Polski U20 w Amsterdamie (Holandia) w dniach 28.02-04.03.2018 r. 
 
Zbiórka zespołu wg planu wyjazdu autokaru w dniu 28.02.2018:
- godz. 12:30 wyjazd z Gdańska (GOKF, ul. Grunwaldzka)
- godz. 17:30 przystanek w Łodzi (KS Budowlani, ul. Górnicza)
- godz. 20:00 przystanek (McDonald przy Ikei w Poznaniu)
Proszę o zgłaszanie do kierownika miejsca wsiadania do autokaru.
 
Przyjazd do Amsterdamu w dniu 01.03.2018 r. około godz. 9.00.
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- ważny dokument tożsamości
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym i naturalnym
- ubrania: białe i czerwone koszulki reprezentacyjne do treningu i gry
- ubranie do treningu na boisku
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu)
Konsultacja kończy się w dniu 04.03.2018 r. ;
- około godz. 9.30 w Łodzi
- około godz. 14.30 w Gdańsku
 
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Zawodnicy młyna:
01.  Potrykus Adrian - Stroud Rugby (Anglia)
02.  Rudziński Oskar – KS Budowlani Lublin
03.  Czapiga Mateusz – Brighton Blues (Anglia) 
04.  Gadomski Michał – CS Bourgoin-Jallieu (Francja)
05.  Plesiński Cezary – KS Budowlani Łódź
06.  Wesołowski Dawid – Lechia Gdańsk
07.  Kossakowski Milan – Lechia Gdańsk
08.  Olejek Krystian – Pogoń Siedlce
09.  Daszczyk Bartłomiej – KS Budowlani Lublin
10.  Musur Michał – KS Budowlani Lublin
11.  Żarczyński Maciej – Arka Gdynia
12.  Ziętkowski Rafał – Arka Gdynia
13.  Pacewicz Nicolas – FC Grenoble Rugby (Francja)
14.  Kinast Dawid – Posnania Poznań 
15.  Litwińczuk Adam – Rugby Białystok
 
Zawodnicy ataku: 
16.  Drewczyński Kacper – Ogniwo Sopot
17.  Sadowski Bartłomiej – Orkan Sochaczew
18.  Machlik Dominik – Arka Gdynia
19.  Mańko Łukasz – KS Budowlani Lublin
20.  Kamiński Jakub – KS Budowlani Lublin
21.  Bracik Miłosz – Lechia Gdański 
22.  Zieliński Oskar – Lechia Gdański
23.  Porębski Filip – Ogniwo Sopot 
24.  Korusiewicz Arkadiusz – Juvenia Kraków
25.  Twardowski Szymon – Skra Warszawa 
26.  Mechecki Krystian – Orkan Sochaczew
 
Trener Krzysztof Okapa
 
Miedziowe Lubin wygrały na śniegu Rugby Europe Championship, 2 kolejka
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11