POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.327.644 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na mecz do Amsterdamu05.11.2016

 
W dniach 15-20 listopada br. reprezentacja Polski U20 rozegra mecz kontrolny z Holandią. Wyjazd do Amsterdamu autokarem w dniu 15.11.2016 r. (godz. 16.00 z AWF w Warszawie, godz. 17.00 Dworzec Centralny PKP w Warszawie, godz. 18.30 KS Budowlani Łódź). Powrót do Polski w dniu 20.11.2016 r. w godzinach przedpołudniowych.
 
Zawodnicy muszą posiadać ze sobą:
- aktualne badania lekarskie,
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningów i gry na boisku syntetycznym i naturalnym,
- ubrania treningowe,
- ubrania reprezentacyjne (koszulki, bluzy, spodnie dresowe),
- koszule, spodnie jeans, krawaty PZR
 
Lista powołanych zawodników:
FORMACJA MŁYNA 
Adrian Potrykus - Stround RFC /Anglia/
Paweł Pepliński - Ruda Śląska
Tomasz Markiewicz - Orkan Sochaczew
Juliusz Walczak - Budowlani Łódź SA
Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
Dawid Kinast - Posnania Poznań
Milan Kosakowski - Lechia Gdańsk
Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA
Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
Oskar Gibki - Sparta Jarocin
Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
FORMACJA ATAKU
Kacper Włodarek - Sparta Jarocin
Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin
Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
Szymon Twardowski - Skra Warszawa
Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
Adam Dudek - Pogoń Siedlce
Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
Paweł Urbaniak - Budowlani Łódź SA
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
SZTAB SZKOLENIOWY
Krzysztof Okapa - trener
Karol Czyż - asystent trenera
Robert Cajzer - fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Krzysztof Okapa
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 08 U18: I Baltic Championship 2016

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.327.644 liczba odwiedzin od
01.01.2014