POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.519.227 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na mecz do Amsterdamu05.11.2016

 
W dniach 15-20 listopada br. reprezentacja Polski U20 rozegra mecz kontrolny z Holandią. Wyjazd do Amsterdamu autokarem w dniu 15.11.2016 r. (godz. 16.00 z AWF w Warszawie, godz. 17.00 Dworzec Centralny PKP w Warszawie, godz. 18.30 KS Budowlani Łódź). Powrót do Polski w dniu 20.11.2016 r. w godzinach przedpołudniowych.
 
Zawodnicy muszą posiadać ze sobą:
- aktualne badania lekarskie,
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningów i gry na boisku syntetycznym i naturalnym,
- ubrania treningowe,
- ubrania reprezentacyjne (koszulki, bluzy, spodnie dresowe),
- koszule, spodnie jeans, krawaty PZR
 
Lista powołanych zawodników:
FORMACJA MŁYNA 
Adrian Potrykus - Stround RFC /Anglia/
Paweł Pepliński - Ruda Śląska
Tomasz Markiewicz - Orkan Sochaczew
Juliusz Walczak - Budowlani Łódź SA
Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
Dawid Kinast - Posnania Poznań
Milan Kosakowski - Lechia Gdańsk
Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA
Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
Oskar Gibki - Sparta Jarocin
Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
FORMACJA ATAKU
Kacper Włodarek - Sparta Jarocin
Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin
Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
Szymon Twardowski - Skra Warszawa
Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
Adam Dudek - Pogoń Siedlce
Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
Paweł Urbaniak - Budowlani Łódź SA
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
SZTAB SZKOLENIOWY
Krzysztof Okapa - trener
Karol Czyż - asystent trenera
Robert Cajzer - fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Krzysztof Okapa
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 08 U18: I Baltic Championship 2016

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.519.227 liczba odwiedzin od
01.01.2014