POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.471.684 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na konsultację do Spały10.10.2016


Powołania na konsultację Kadry U20 w rugby, COS Spała 13-16.10.2016
 
Konsultacja Reprezentacji Polski U20 w rugby, odbędzie się w COS Spała w dniach 13-16.10.2016 r. Zbiórka w dniu 13.10.2016 r. do godz. 14.00 (obiad). Zakończenie akcji w dniu 16.10.2016 r. około godz. 11.00 (po śniadaniu). Proszę zabrać ze sobą:
- ważne badania lekarskie
- białe i czerwone stroje treningowe (reprezentacyjne)
- obuwie do treningów na boisku o naturalnej i syntetycznej nawierzchni
- ubranie treningowe na zmienną pogodę
- bilety na przejazd w obie strony (w celu rozliczenia, tylko II klasa PKP lub Polski Bus)
 
Zawodnicy powołani:
Formacja młyna:
Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
Paweł Pepliński - KS Rugby Ruda Śląska
Mateusz Siekierka- Pogoń Siedlce
Juliusz Walczak - Budowlani Łódź SA
Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA
Tomasz Markiewicz - Orkan Sochaczew
Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
Dawid Kinast - Posnania Poznań
Adrian Potrykus - Budowlani Łódż
Robert Kacprowicz - KS Budowlani Łódź
Norbert Okoniewski - Orkan Sochaczew
Milan Kosakowski - Lechia Gdańsk
Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź
Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
Krzysztof Ermanowicz - Sparta Jarocin
Formacja ataku:
Dominik Machlik - Posnania Poznań
Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin
Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
Kamil Brzozowski - KS Budowlani Łódź 
Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
Adam Dudek - Pogoń Siedlce
Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
Paweł Urbaniak - Budowlani Łódź SA
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
Kacper Włodarek - Sparta Jarocin
Władysław Kastory - AZS AWF Warszawa
Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
Mateusz Piotrowski - Skra Warszawa

Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa - trener
Karol Czyż - asystent trenera
Robert Cajzer - fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik reprezentacji
 
Krzysztof Okapa

II Liga - Runda I - Kolejka III II liga juniorów U18 - zgłoszenia

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.471.684 liczba odwiedzin od
01.01.2014