POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Powołania na konsultację do Spały10.10.2016


Powołania na konsultację Kadry U20 w rugby, COS Spała 13-16.10.2016
 
Konsultacja Reprezentacji Polski U20 w rugby, odbędzie się w COS Spała w dniach 13-16.10.2016 r. Zbiórka w dniu 13.10.2016 r. do godz. 14.00 (obiad). Zakończenie akcji w dniu 16.10.2016 r. około godz. 11.00 (po śniadaniu). Proszę zabrać ze sobą:
- ważne badania lekarskie
- białe i czerwone stroje treningowe (reprezentacyjne)
- obuwie do treningów na boisku o naturalnej i syntetycznej nawierzchni
- ubranie treningowe na zmienną pogodę
- bilety na przejazd w obie strony (w celu rozliczenia, tylko II klasa PKP lub Polski Bus)
 
Zawodnicy powołani:
Formacja młyna:
Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
Paweł Pepliński - KS Rugby Ruda Śląska
Mateusz Siekierka- Pogoń Siedlce
Juliusz Walczak - Budowlani Łódź SA
Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA
Tomasz Markiewicz - Orkan Sochaczew
Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
Dawid Kinast - Posnania Poznań
Adrian Potrykus - Budowlani Łódż
Robert Kacprowicz - KS Budowlani Łódź
Norbert Okoniewski - Orkan Sochaczew
Milan Kosakowski - Lechia Gdańsk
Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź
Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
Krzysztof Ermanowicz - Sparta Jarocin
Formacja ataku:
Dominik Machlik - Posnania Poznań
Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin
Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
Kamil Brzozowski - KS Budowlani Łódź 
Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
Adam Dudek - Pogoń Siedlce
Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
Paweł Urbaniak - Budowlani Łódź SA
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
Kacper Włodarek - Sparta Jarocin
Władysław Kastory - AZS AWF Warszawa
Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
Mateusz Piotrowski - Skra Warszawa

Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa - trener
Karol Czyż - asystent trenera
Robert Cajzer - fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik reprezentacji
 
Krzysztof Okapa

II Liga - Runda I - Kolejka III II liga juniorów U18 - zgłoszenia
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11