POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 325

7.740.371 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na konsultację do Spały10.10.2016


Powołania na konsultację Kadry U20 w rugby, COS Spała 13-16.10.2016
 
Konsultacja Reprezentacji Polski U20 w rugby, odbędzie się w COS Spała w dniach 13-16.10.2016 r. Zbiórka w dniu 13.10.2016 r. do godz. 14.00 (obiad). Zakończenie akcji w dniu 16.10.2016 r. około godz. 11.00 (po śniadaniu). Proszę zabrać ze sobą:
- ważne badania lekarskie
- białe i czerwone stroje treningowe (reprezentacyjne)
- obuwie do treningów na boisku o naturalnej i syntetycznej nawierzchni
- ubranie treningowe na zmienną pogodę
- bilety na przejazd w obie strony (w celu rozliczenia, tylko II klasa PKP lub Polski Bus)
 
Zawodnicy powołani:
Formacja młyna:
Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
Paweł Pepliński - KS Rugby Ruda Śląska
Mateusz Siekierka- Pogoń Siedlce
Juliusz Walczak - Budowlani Łódź SA
Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA
Tomasz Markiewicz - Orkan Sochaczew
Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
Dawid Kinast - Posnania Poznań
Adrian Potrykus - Budowlani Łódż
Robert Kacprowicz - KS Budowlani Łódź
Norbert Okoniewski - Orkan Sochaczew
Milan Kosakowski - Lechia Gdańsk
Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź
Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
Krzysztof Ermanowicz - Sparta Jarocin
Formacja ataku:
Dominik Machlik - Posnania Poznań
Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin
Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
Kamil Brzozowski - KS Budowlani Łódź 
Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
Adam Dudek - Pogoń Siedlce
Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
Paweł Urbaniak - Budowlani Łódź SA
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
Kacper Włodarek - Sparta Jarocin
Władysław Kastory - AZS AWF Warszawa
Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
Mateusz Piotrowski - Skra Warszawa

Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa - trener
Karol Czyż - asystent trenera
Robert Cajzer - fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik reprezentacji
 
Krzysztof Okapa

II Liga - Runda I - Kolejka III II liga juniorów U18 - zgłoszenia

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 325

7.740.371 liczba odwiedzin od
01.01.2014