POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Powołania na konsultację do Lublina15.06.2017

 
W dniach 25-29.06.2017 r. w Lublinie odbędzie się konsultacja Reprezentacji Polski U20 w rugby.

UWAGA !!! 
W Lublinie spotykamy się 25.06.2017 r. /zawodnicy, którzy będą na "siódemkach" wyjeżdżają do Lublina bezpośrednio po turnieju/. Zbiórka w Waksman Sport Hotel, ul. Krochmalna 13g w Lublinie (500 m od Dworca Głównego PKP).
 
Zawodnicy muszą posiadać:
- ubrania reprezentacyjne,
- ubrania do treningów w obiektach zamkniętych i otwartych,
- obuwie do treningów i gry (na boisko naturalne i sztuczne),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej !),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
 
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Skład:
01. Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź
02. Mateusz Czapiga - Anglia
03. Adrian Potrykus - Anglia
04. Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
05. Arkadiusz Dankiewicz - Budowlani Lublin
06. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
07. Milan Kossakowski - Lechia Gdańsk
08. Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
09. Krzysztof Ermanowicz - Sparta Jarocin
10. Oskar Gibki - Sparta Jarocin
11. Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
12. Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin 
13. Marcel Frątczak - Czarni w Bytomiu
14. Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
15. Bartosz Pustkowski - Budowlani Łódź
16. Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
17. Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
18. Dawid Najdul - Ogniwo Sopot
19. Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin
20. Adam Dudek - Pogoń Siedlce
21. Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
22. Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
23. Artur Ciechanowicz - Ogniwo Sopot
24. Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
25. Mateusz Piotrowski - Ogniwo Sopot
26. Kacper Włodarek - Sparta Jarocin
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa - trener 
Karol Czyż - asystent trenera 
Bartłomiej Czarnecki - fizjoterapeuta 
Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Krzysztof Okapa

Dolnośląskie: Półfinałowy turniej SLRT II liga - Runda I - Kolejka VI
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11