POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.035.444 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na konsultację do Cetniewa16.11.2017

 
Konsultacja Kadry Polski U20 w rugby (30.11.2017 r. – 03.12.2017 r.) – COS Cetniewo
 
Zbiórka zawodników w dniu 30.11.2017 r. do godz. 17.00 w budynku głównym COS CETNIEWO we Władysławowie przy ul. Żeromskiego 52. Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym, siłowni, sali fitness i hali sportowej
- ubrania: białe i czerwone koszulki reprezentacyjne do treningu i gry, ciepłe ubranie do treningu na boisku, lekkie ubrania do treningów w obiektach zamkniętych, kąpielówki na basen
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- bilety  komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu)
Konsultacja kończy się w dniu 03.12.2017 r. o godz. 13.30.
 
UWAGA !!!
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera wojewódzkiego lub klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Zawodnicy młyna:
1. Litwińczuk Adam – Rugby Białystok
2. Kacprowicz Robert – KS Budowlani Łódź
3. Plesiński Cezary – KS Budowlani Łódź
4. Rudziński Oskar – KS Budowlani Lublin
5. Brodowski Mariusz – Orkan Sochaczew 
6. Maszkowski  Andrzej – Arka Gdynia
7. Kossakowski Milan – Lechia Gdański
8. Olejek Krystian – Pogoń Siedlce
9. Wiśniewski  Kacper – KS Budowlani Lublin
10. Wożniak Daniel – Orkan Sochaczew
11. Żarczyński Maciej – Arka Gdynia
12. Lazari Kevin – Orkan Sochaczew
13. Mrugalski Krzysztof – Juvenia Kraków
14. Ziętkowski Rafał – Arka Gdynia
15. Musur Michał – KS Budowlani Lublin
16. Mechecki Krystian – Orkan Sochaczew
17. Drewczyński Kacper – Ogniwo Sopot
 
Zawodnicy ataku:
18. Bracik Miłosz – Lechia Gdański
19. Pętlak Adrian – Orkan Sochaczew
20. Patryk Klein – Arka Gdynia 
21. Czajkowski Michał – Arka Gdynia
22. Machlik Dominik – Lechia Gdański
23. Kamiński Jakub – KS Budowlani Lublin
24. Pustkowski Bartosz – KS Budowlani Łódź
25. Majchrzak Szymon – Czarni w Bytomiu 
26. Kasprzak Stanisław – KS Budowlani Lublin
27. Zieliński Oskar – Lechia Gdański
28. Porębski Filip – Ogniwo Sopot
29. Twardowski Szymon – Skra Warszawa
30. Sadowski Bartłomiej – Orkan Sochaczew
31. Skubik Krzysztof  - Rugby Club Ruda Śląska
32. Zabiegała Jakub – Czarni w Bytomiu 
33. Maciej Borówka – Budowlani Lublin
 
trener - Krzysztof Okapa
asystent trenera - Karol Czyż
fizjoterapeuta - Dawid Miłoszewski
kierownik - Wieslaw Piotrowicz
 
Reprezentanci na "Lekcji z Mistrzem" Moc drużyny! + Komentarz Zarządu PZR

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.035.444 liczba odwiedzin od
01.01.2014