banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.710.244 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na Testy motoryczne27.09.2016

 
W dniu 4 października br. odbędą się testy motoryczne zawodników szkolonych centralnie w kadrze narodowej U20.
 
Testy zostaną przeprowadzone regionalnie, zawodnicy z klubów z Trójmiasta odbędą testy w Sopocie, zawodnicy z pozostałych miast/klubów odbędą testy w Łodzi.
 
ŁÓDŹ: Grupa "Centrum"
Zbiórka o godz. 9.45 przy siłowni Vera Sport, ul. Siewna 15, Łódź
Testy siłowe godz. 10.00-12.00
Testy biegowe godz. 12.00-14.00
Obiad godz. 14.00
Testy biegowe godz. 15.30-17.00
Boisko AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26, Łódź
Trenerzy: Grodecki Tomasz, Okapa Krzysztof, Pustkowski Przemysław (kierownik).
 
SOPOT: Grupa "Północ"
Zbiórka o godz. 11.45, Siłownia Calypso Sopot, Aleja Niepodległości 697-701 (stacja SKM Sopot Wyścigi)
Testy siłowe godz. 12.00-14.00
Obiad około godz. 15.00-15.30
Testy biegowe godz. 17.00-19.00
Boisko Ogniwo Sopot, ul. Jana z Kolna 18, Sopot
Trenerzy: Krzewicki Krzysztof, Czyż Karol.
 
Powołania zawodników kadry Polski U20 na zgrupowanie „Testy” w Łodzi i Trójmieście 04.10.2016
1.Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot - Trójmiasto
2.Paweł Pepliński - Rugby Ruda Śląska - Łódź
3.Mateusz Siekierka - Pogoń Siedlce - Łódź
4.Kamil Brzozowski - KS Budowlani Łódź - Łódź
5.Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA - Łódź
6.Tomasz Markiewicz - Orkan Sochaczew - Łódź
7.Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot - Trójmiasto
8.Juliusz Walczak - Budowlani Łódź SA - Łódź
9.Damian Koszla - Skra Warszawa - Łódź
10.Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź - Łódź
11.Robert Kacprowicz - KS Budowlani Łódź - Łódź
12.Arkadiusz Dankiewicz - Budowlani Lublin - Łódź
13.Milan Kosakowski - Lechia Gdańsk - Trójmiasto
14.Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź - Łódź
15.Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk - Trójmiasto
16.Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk - Trójmiasto
17.Jakub Możejko - Lechia Gdańsk - Trójmiasto
18.Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin - Łódź
19.Mateusz Piotrowski - Ogniwo Sopot - Trójmiasto
20.Dawid Najdul - Ogniwo Sopot - Trójmiasto
21.Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew - Łódź
22.Artur Ciechanowicz - Ogniwo Sopot - Trójmiasto
23.Adam Dudek - Pogoń Siedlce - Łódź
24.Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew - Łódź
25.Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA - Łódź
26.Paweł Urbaniak - Budowlani Łódź SA - Łódź
27.Maciej Grabowski - Budowlani Lublin - Łódź
28.Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot - Trójmiasto
29.Kacper Włodarek - Sparta Jarocin - Łódź
30.Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin - Łódź
31.Dawid Kinast - Sparta Jarocin - Łódź
32.Norbert Okoniewski - Orkan Sochaczew - Łódź
33.Jakub Wyrozębski - Pogoń Siedlce - Łódź
34.Maciej Stefaniuk - Pogoń Siedlce - Łódź
35.Oskar Cichosz - Arka Gdynia - Trójmiasto
36.Adrian Sajdowski - Lechia Gdańsk - Trójmiasto
37.Szymon Twardowski - Skra Warszawa - Łódź
38.Maksymilian Bączyński - KS Budowlani Łódź - Łódź
39.Kornel Wereda - Pogoń Siedlce - Łódź
40.Piotr Szkop - Orkan Sochaczew - Łódź
41.Paweł Roppel - Lechia Gdańsk – Trójmiasto
 
Zawodnicy, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Testach powinni to zgłaszać trenera Krzysztofa Okapy tel. 603-888-698.
 
Maciej Sylwester Misiak
 
Nowy przewodniczący KGiD Orzeczenie Komisji Odwoławczej

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Mołdawia

Rugby Europe Trophy
Gdańsk, 18.11.2017

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.710.244 liczba odwiedzin od
01.01.2014