POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Konsultacje i test w Irpin15.05.2017


Polski Związek Rugby uprzejmie informuje, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na rok 2017 w dniach 23-28.05.2017 r. odbędzie się konsultacja Reprezentacji Polski mężczyzn U20 Rugby XV w Irpin (Ukraina). Podczas Konsultacji rozegrane zostaną także mecze kontrolne Reprezentacji Polski z Reprezentacją Ukrainy.

Prosimy zawodników o stawienie się w dniu 23.05.2017 r. (wtorek):
- Pierwsza grupa - AWF Warszawa (ul. Marymoncka 34, Warszawa), zbiórka 17: 15, wyjazd o godzinie 18:00.
- Druga grupa (zawodnicy z Lublina) - KS Budowlani Lublin (ul. Krasińskiego 11, Lublin), zbiórka 20.00.
Konsultacja kończy się w dniu 28.05.2017 r. około godz. 9.00 w Warszawie.

Lp.

NAZWISKO

IMIĘ

FUNCKJA

1

Boczulak

Paweł

zawodnik

2

Bracik

Miłosz

zawodnik

3

Brzezicki

Wojciech

zawodnik

4

Ciechanowicz

Artur

zawodnik

5

Czapiga

Mateusz

zawodnik

6

Dankiewicz

Arkadiusz

zawodnik

7

Dudek

Adam

zawodnik

8

Frątczak

Marcel

zawodnik

9

Gadomski

Michał

zawodnik

10

Grabowski

Maciek

zawodnik

11

Kinast

Dawid

zawodnik

12

Kossakowski

Milan

zawodnik

13

Machlik

Dominik

zawodnik

14

Najdul

Dawid

zawodnik

15

Niemiec

Adrian

zawodnik

16

Nitsche

Mateusz

zawodnik

17

Piotrowski

Adam

zawodnik

18

Popiołek

Mateusz

zawodnik

19

Potrykus

Adrian

zawodnik

20

Serafin

Przemysław

zawodnik

21

Twardowski

Szymon

zawodnik

22

Wesołowski

Dawid

zawodnik

23

Wlaźlak

Damian

zawodnik

24

Wójtowicz

Robert

zawodnik

25

Żarczyński

Maciej

zawodnik

26

Okapa

Krzysztof

Trener

27

Piotrowicz

Wiesław

Kierownik

28

Czarnecki

Bartłomiej

Fizjoterapeuta

29

Czyż

Karol

Asystent Trenera

 

ERCC: Saraceni znowu najlepsi w Europie Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 14
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0