POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Konsultacja w Cetniewie01.03.2017


Polski Związek Rugby uprzejmie informuje, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na rok 2017 w dniach 07-12.03.2017 r. odbędzie się konsultacja Reprezentacji Polski mężczyzn U20 Rugby XV w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo.

Prosimy zawodników o stawienie się w dniu 07.03.2017 r. do godziny 17:00 w COS Cetniewo.

1.

Pepliński Paweł

KS Ruda Śląska

2.

Kacprowicz Robert

KS Budowlani Łódź

3.

Czapiga Mateusz

Brighton RFC

4.

Potrykus Adrian

Stroud RFC

5.

Gadomski Michał

Orkan Sochaczew

6.

Dankiewicz Arkadiusz

Budowlani Lublin

7.

Serafin Przemysław

Budowlani SA Łódź

8.

Piotrowski Adam

Ogniwo Sopot

9.

Kossakowski Milan

Lechia Gdańsk

10.

Popiołek Mateusz

Orkan Sochaczew

11.

Nitsche Mateusz

Ogniwo Sopot

12.

Żarczyński Maciej

Sparta Jarocin

13.

Kinast Dawid

Posnania Poznań

14.

Pietrakowski Patryk

KS Budowlani Łódź

15.

Bracou Remy

RC Nimes

16.

Plichta Mateusz

Ogniwo Sopot

17.

Urbaniak Paweł

Budowlani SA Łódź

18.

Machlik Dominik

Posnania Poznań

19.

Twardowski Szymon

Skra Warszawa

20.

Najdul Dawid

Ogniwo Sopot

21.

Brzezicki Wojciech

Budowlani Lublin

22.

Bracik Miłosz

Lechia Gdańsk

23.

Szydełko Emil

Chard R.F.C.

24.

Dudek Adam

Pogoń Siedlce

25.

Wlaźlak Damian

Budowlani SA Łódź

26.

Niemiec Adrian

Orkan Sochaczew

27.

Grabowski Maciek

Budowlani Lublin

28.

Ciechanowicz Artur

Ogniwo Sopot

29.

Wójtowicz Robert

Lechia Gdańsk

30.

Pustkowski Bartosz

KS Budowlani Łódź

 

Sztab szkoleniowy

 

31.

Okapa Krzysztof

trener

32.

Czyż Karol

trener

33.

Cajzer Robert

fizjoterapełta

34.

Piotrowicz Wiesław

kierownik

Niemieckie ambicje i możliwości Zebranie Środowiskowe Rugby 7
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0