POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Zgrupowanie Reprezentacji03.02.2015

 
Zgrupowanie sportowe Reprezentacji Polski U18 odbędzie się w dniach 06.02-13.02.2015 r. w Ciechanowie. Uczestnicy spotykają się w dniu 06.02.2015 r. (piątek) o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ciechanowie ul. 17 stycznia 60 B. 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu!!!):
-  ubranie i obuwie sportowe na boisko naturalne i sztuczne oraz na halę sportową, siłownię i krytą pływalnię,
-  ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- podpisaną przez rodziców (lub prawnych opiekunów) zgodę na samodzielny przejazd środkami komunikacji publicznej i udział zgrupowaniu sportowym.
-  bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.
Zgrupowanie zakończy się w dniu 13.02.2015 r. o godz. 12.30 (obiad).
 
Uwaga!!! 
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Zawodnicy powołani:
Budowlani Łódź: Robert Kacprowicz, Paweł Pepliński, Juliusz Walczak, Aleksander Michaus, Dawid Hovhannisyan, Szymon Wiktowski, Przemysław Serafin, Dominik Nowiński, Kacper Olejniczak, Kamil Brzozowski, Paweł Urbaniak, Bartosz Pustkowski,
Lechia Gdańsk: Konrad Radliński, Paweł Boczulak, Patryk Topór, Andrzej Szczęsny, Robert Wójtowicz, Miłosz Bracik, Adrian Sajdowski, 
Posnania Poznań: Dawid Kinast, Mateusz Nitschke, Dominik Machlik, Dawid Najdul,
Orkan Sochaczew: Mateusz Plichta, Mateusz Popiołek, Norbert Okoniewski,
Budowlani Lublin: Wojciech Brzezicki, Maciej Grabowski,
Sparta Jarocin: Maciej Żarczyński,
Arka Gdynia: Oskar Cichosz,
Ogniwo Sopot: Adam Piotrowski.
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa - trener, Karol Czyż - asystent trenera, Robert Cajzer - fizjoterapeuta, Wiesław Piotrowicz - keirownik.
 
Krzysztof Okapa
 
Grand Prix 7s Series 2015 KNK7: Powołania na konsultację
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1