POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.544.105 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18: Powołania na mecze w Exeter30.11.2016

 
W dniach 11-18.12.2016 reprezentacja Polski U18 rozegra 2 mecze kontrolne z drużynami angielskimi. Wylot do Anglii w dniu 11.12.2016 o godz. 7.35 z lotniska Fryderyka Chopina w Warszawie (zbiórka na lotnisku o godz. 5.00). Powrót do Polski w dniu 18.12.2016 o godz. 14.00 na lotnisko w Warszawie. 
 
Powołania otrzymują:
01 Rafał Ziętkowski - Arka Gdynia
02 Patryk Klein - Arka Gdynia
03 Michał Czajkowski - Arka Gdynia
04 Oskar Rudziński - Budowlani Lublin
05 Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin
06 Michał Musur - Budowlani Lublin
07 Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
08 Konrad Posłajko - Budowlani Lublin
09 Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin
10 Arkadiusz Korusiewicz - Juvenia Kraków
11 Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
12 Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź
13 Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź
14 Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź
15 Igor Białek - KS Budowlani Łódź
16 Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź
17 Wojciech Nejc - KS Budowlani Łódź
18 Maciej Gryżewski - KS Budowlani Łódź
19 Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk
20 Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot
21 Jakub Burek - Ogniwo Sopot
22 Daniel Woźniak - Orkan Sochaczew
23 Maurokevin Lazzari - Orkan Sochaczew
24 Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew
25 Patryk Książek - Orkan Sochaczew
26 Maksymilian Tarmanowski - Orkan Sochaczew
27 Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
28 Adam Litwińczuk - RC Białystok
 
Rezerwa
01 Kacper Wiśniewski - Budowlani Lublin
02 Rafał Ilczak - Budowlani Lublin
03 Maciej Borówka - Budowlani Lublin
04 Marcjan Krzykawski - Juvenia Kraków
05 Bartek Janeczko - Juvenia Kraków
06 Hubert Szmigiel - KS Budowlani Łódź
07 Tomasz Wyderka - KS Budowlani Łódź
08 Hubert Wiśniewski - Orkan Sochaczew
09 Adrian Nowakowski - Orkan Sochaczew
10 Filip Gordon Buchan - Orkan Sochaczew
11 Tobiasz Nowak - Sparta Jarocin
 
Sztab szkoleniowy:
Przemysław Pustkowski - trener
Tomasz Formela - asystent trenera
Zbigniew Górniewicz - kierownik reprezentacji
Wojciech Siuta - fizjoterapeuta
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu): 
- strój do treningu na powietrzu (również opcja dla deszczowej i chłodnej pogody) oraz hali sportowej
- obuwie do treningu na: boisku naturalnym i sztucznym oraz hali sportowej
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu.
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
UWAGA !!!
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera kadry wojewódzkiej lub klubowego skontaktować się z trenerem Przemysławem Pustkowski tel. 502 31 31 51.
 
Przemysław Pustkowski
 
Orzeczenie Komisji Gier i Dyscypliny Dubai 7's: Panie grają pierwsze...

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.544.105 liczba odwiedzin od
01.01.2014