POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18 : Powołania na konsultację w Trójmieście27.02.2015

 
W dniach 06-08.03.2015 r. Reprezentacja Polski Juniorów U18 będzie przebywać w Trójmieście na ostatniej konsultacji szkoleniowej przed Mistrzostwami Europy U18.
Zbiórka zawodników w dniu 06.03.2015 r. do godz. 18.00 w Hotelu Vrest, Gdańsk ul. Słowackiego 4 (stacja kolejki Gdańsk Wrzeszcz)
Konsultacja kończy się w dniu 08.03.2015 r. o godzinie 14.00.
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji !!!):
- ubranie i obuwie sportowe na boisko sztuczne i naturalne (stadion odkryty),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu,
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
 
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698).
 
Zawodnicy powołani:
 
BUDOWLANI ŁÓDŹ: Paweł Pepliński, Robert Kacprowicz, Aleksander Michaus, Juliusz Walczak, Przemysław Serafin, Dominik Nowiński, Szymon Witkowski, Bartosz Pustkowski, Paweł Urbaniak, Kamil Brzozowski;
 
LECHIA GDAŃSK: Paweł Boczulak, Miłosz Bracik, Robert Wójtowicz, Patryk Topór;
 
POSNANIA POZNAŃ: Dawid Kinast, Mateusz Nitschke, Dominik Machlik, Dawid Najdul;
 
ORKAN SOCHACZEW: Norbert Okoniewski, Mateusz Popiołek, Mateusz Plichta,
 
BUDOWLANI LUBLIN: Wojciech Brzezicki, Maciej Grabowski;
 
OGNIWO SOPOT: Adam Piotrowski;
 
SPARTA JAROCIN: Maciej Żarczyński.
 
W rezerwie pozostają: Konrad Radliński, Adrian Sajdowski (Lechia Gdańsk), Dawid Hovhannisyan (Budowlani Łódź) i Oskar Cichosz (Arka Gdynia).
 
Sztab szkoleniowy: Krzysztof Okapa, Karol Czyż, Robert Cajzer i Wiesław Piotrowicz.
 
Husarze Rugby 2014 - Wywiady z laureatami 4 Częstochowska Liga Rugby
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1