POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na konsultację do Łodzi04.12.2017

 
Konsultacja Kadry Polski U-18 w rugby (08-10.12.2017 r.) Łódź, Vera Sport
 
Powołani zawodnicy:
RC Orkan Sochaczew- Gołębiowski Antonii, Getka Kacper, Mroziński Jan, Panek Mateusz, Misiak Sebastian, Książek Patryk, Xsavier Starr, Adamiak Krystian
RC Lechia Gdańsk- Burek Jakub, Markowski Jakub, Wieczorkowski Mikołaj, Górniewicz Igor, Perdian Remigiusz, Wołoch Dawid
KS Budowlani Lublin- Ilczak Rafał, Tomaszewski Dominik, Sałatka Karol 
KS Budowlani Łódź- Olejnik Patryk, Nejc Wojciech. 
Juvenia Kraków- Skoczeń Bartłomiej, Morus Marcin, Bryl Artur, Kościelniak Adrian
Legia Warszawa- Wasilewski Patryk
 
Zawodnicy rezerwowi:
Legia Warszawa- Wielądek Mateusz
KS Budowlani Łódź- Górny Dominik, Szerment Jakub, Gryżewski Maciej
 
Zbiórka zawodników w dniu 08.12.2017 r. do godz. 15.00 w recepcji Hostel Molo Okopowa 70/106, 91-849 Łódź.
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym, siłowni, sali fitness i hali sportowej
- ubrania: białe koszulki reprezentacyjne, lekkie ubrania do treningów w obiektach zamkniętych, 
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
Konsultacja kończy się w dniu 10.12.2017 r. o godz. 14.00.

UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera Klubowego, nie później niż do 05.12.2017 do godz. 22.00.
             
Krzysztof Krzewicki
 
Śląskie: Półfinałowy turniej SLRT KNK7 U18, U16: Powołania do Jarocina - Aktualizacja
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11