POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na konsultację do Gdańska18.01.2019

 
Konsultacja Reprezentacji Polski U-18 
 
Termin:  24-27 stycznia 2019
Miejsce: Hotel Dal, Czarny Dwór 4, 80-365 Gdańsk
 
Lista powołanych zawodników
KS Budowlani Lublin
1. Gąska Sylwester
2. Dec Jakub
3. Kędzierski Grzegorz
4. Siedlecki Paweł
5. Tomaszewski Dominik
6. Litke Krystian
7. Mucha Aleksander
8. Brożek Gabriel 
 
RC Orkan Sochaczew
1. Romanowski Patryk
2. Zieliński Kamil
3. Panek Mateusz
4. Misiak Sebastian
5. Dobijański Przemysław
6. Mroziński Jan
 
RzKS Juvenia Kraków
1. Kijak Jakub
2. Matsiuk Andreii
3. Kozioł Jacek
4. Syska Jakub
5. Polakiewicz Mateusz
6. Szwarc Michał
7. Spórna Jakub
8. Morus Marcin
9. Bryl Artur
 
MKS Ogniwo Sopot
1. Niespodziany Olaf
2. Sakwa Patryk
Rezerwa: Wołowczyk Nikolas
 
RC Legia Warszawa
1. Skrzydlewski Adrian
 
MKS Pogoń Siedlce
1. Pątek Igor
2. Mątewka Jakub
3. Adamiak Krystian
Rezerwa: Redzik Bartosz, Radzikowski Arkadiusz
 
KS Budowlani Łódź
1. Łaszcz Michał
 
RC Arka Gdynia 
1. Mohyła Dominik
 
Sztab szkoleniowy:
- Trener - Krzysztof Krzewicki
- Trener młyna - Grzegorz Kacała 
- Trener ataku - Jakub Seklecki 
- Kierownik - Zbigniew Górniewicz
- Fizjoterapeuta - Karolina Mazurek
 
1. Zbiórka zawodników w dniu 24.01.19 do godziny 13.30 przyjazd II kl. PKP lub Polski Bus
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną i naturalną nawierzchnią, płaskie do siłowni (hali)
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
 - ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport)
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
3. Zakończenie konsultacji i przewidziany w dniu 27.01.19 godz. 13.30

Krzysztof Krzewicki
 
7 i XV: Powołania na konsultację do Warszawy KNK7: Powołania na II konsultację do Gdańska
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia