POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na konsultację do Cetniewa18.10.2018


Konsultacja Kadry Narodowej Mężczyzn U18
 

Termin:
01-04 listopada 2018
Miejsce: 
Ośrodek zamieszkania : Apart Sport, ul.Reja 2A, 84-120 Władysławowo
Ośrodek trenowania: COS Cetniewo
 
Lista powołanych zawodników
KS Budowlani Lublin
1. Brożek Gabriel 
2. Gąska Sylwester
3. Dec Jakub
4. Mucha Aleksander
5. Kędzierski Grzegorz
6. Siedlecki Paweł
7. Litke Krystian
 
RC Orkan Sochaczew
8. Sobański Mateusz
9. Mroziński Jan
10. Zieliński Kamil
11. Kocimski Igor
12. Dobijański Przemysław
13. Panek Mateusz
 
RzKS Juvenia Kraków
14. Matsiuk Adrii
15. Sysyka Jakub
16. Morus Marcin
17. Bryl Artur
18. Polakiewicz Mateusz
19. Kijak Jakub
20. Szwarc Michał
 
MKS Ogniwo Sopot
21. Niespodziany Olaf
22. Klusek Michał
23. Jopek Jakub
24. Sakwa Patryk
25. Wołowczyk Nikolas
 
RC Legia Warszawa
26. Skrzydlewski Adrian
27. Kisiel Hubert
28. Lech Mieszko
 
MKS Pogoń Siedlce
29. Pątek Igor
30. Mątewka Jakub
31. Adamiak Krystian
 
KS Budowlani Łódź
32. Łaszcz Michał
 
RC Arka Gdynia 
33. Mohyła Dominik
 
Rezerwa:
1. Romanowski Patryk
 
Sztab Szkoleniowy:
Trener - Krzysztof Krzewicki
II Trener - Grzegorz Kacała
III Trener - Jakub Seklecki
Kierownik - Zbigniew Górniewicz
Fizjoterapeuta - Karolina Mazurek
 
1. Zbiórka zawodników w dniu 01.11.18 do godziny 15.00.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną i naturalną nawierzchnią, płaskie do siłowni,
- ubrania: reprezentacyjne (t-shirty itp.) oraz do treningu,
 - ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
3. Zakończenie konsultacji i przewidziany w dniu  04.11.18 godz. 13.00.
 
WAŻNE
W razie niemożliwości stawienia się na zgrupowaniu proszę o informację na adres mailowy: kadra@pzrugby.pl najpóźniej do 23.10.2018.
 
Harmonogram konsultacji w załączniku
 
Africa Men's Sevens dla Zimbabwe KNK7 U18, U16: Konsultacja w Myślenicach
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia