POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.471.676 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18: Powołania do Cetniewa17.01.2017

 
U18 - zgrupowanie szkoleniowe w COS Cetniewo - 06-12.02.2017
 
W dniach 06-12.02.2017 reprezentacja Polski U18 spotka się na zgrupowaniu szkoleniowym w Centralnym Ośrodku Sportowym w Cetniewie gdzie będzie przygotowywała się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w okresie od 07.04 do 16.04.2017 r. we Francji. 
 
Powołania otrzymują następujący zawodnicy:
01. Patryk Klein - Arka Gdynia
02. Michał Czajkowski - Arka Gdynia
03. Rafał Ziętkowski - Arka Gdynia
04. Konrad Posłajko - Budowlani Lublin
05. Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin
06. Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin
07. Michał Musur - Budowlani Lublin
08. Oskar Rudziński - Budowlani Lublin
09. Arkadiusz Korusiewicz - Juvenia Kraków
10. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
11. Bartek Janeczko - Juvenia Kraków
12. Maciej Gryżewski - KS Budowlani Łódź
13. Igor Białek - KS Budowlani Łódź
14. Tomasz Wyderka - KS Budowlani Łódź
15. Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź
16. Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź
17. Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź
18. Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź
19. Wojciech Nejc - KS Budowlani Łódź
20. Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk
21. Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot
22. Jakub Burek - Ogniwo Sopot
23. Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew
24. Daniel Woźniak - Orkan Sochaczew
25. Maurokevin Lazzari - Orkan Sochaczew
26. Patryk Paradowski - Orkan Sochaczew
27. Patryk Książek - Orkan Sochaczew
28. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
29. Adam Litwińczuk - RC Białystok
30. Tobiasz Nowak - Sparta Jarocin
 
Rezerwa:
01. Rafał Ilczak - Budowlani Lublin
02. Maciej Borówka - Budowlani Lublin
03. Kacper Wiśniewski - Budowlani Lublin
04. Marcjan Krzykawski - Juvenia Kraków
05. Hubert Szmigiel - KS Budowlani Łódź
06. Hubert Lewandowski - KS Budowlani Łódź
07. Adrian Pętlak - Orkan Sochaczew
08. Adrian Nowakowski - Orkan Sochaczew
09. Maksymilian Tarmanowski - Orkan Sochaczew
 
Sztab szkoleniowy: 
Przemysław Pustkowski - trener
Tomasz Formela - asystent trenera
Zbigniew Górniewicz - kierownik reprezentacji
Wojciech Siuta - fizjoterapeuta
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu): - strój do treningu na powietrzu (również opcja dla deszczowej i chłodnej pogody) oraz hali sportowej,
- obuwie do treningu na: boisku naturalnym i sztucznym oraz hali sportowej i siłowni,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu,
- bilety  komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
UWAGA !!! 
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera kadry wojewódzkiej lub klubowego skontaktować się z trenerem Przemysławem Pustkowski tel. 502 313 151.
 
Przemysław Pustkowski
 
7: Propozycja kalendarza 2017 Munich RFC i Olimpija Lublana wygrały V Snow Rugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.471.676 liczba odwiedzin od
01.01.2014