POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 70

9.972.160 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18: Powołania do Cetniewa17.01.2017

 
U18 - zgrupowanie szkoleniowe w COS Cetniewo - 06-12.02.2017
 
W dniach 06-12.02.2017 reprezentacja Polski U18 spotka się na zgrupowaniu szkoleniowym w Centralnym Ośrodku Sportowym w Cetniewie gdzie będzie przygotowywała się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w okresie od 07.04 do 16.04.2017 r. we Francji. 
 
Powołania otrzymują następujący zawodnicy:
01. Patryk Klein - Arka Gdynia
02. Michał Czajkowski - Arka Gdynia
03. Rafał Ziętkowski - Arka Gdynia
04. Konrad Posłajko - Budowlani Lublin
05. Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin
06. Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin
07. Michał Musur - Budowlani Lublin
08. Oskar Rudziński - Budowlani Lublin
09. Arkadiusz Korusiewicz - Juvenia Kraków
10. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
11. Bartek Janeczko - Juvenia Kraków
12. Maciej Gryżewski - KS Budowlani Łódź
13. Igor Białek - KS Budowlani Łódź
14. Tomasz Wyderka - KS Budowlani Łódź
15. Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź
16. Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź
17. Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź
18. Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź
19. Wojciech Nejc - KS Budowlani Łódź
20. Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk
21. Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot
22. Jakub Burek - Ogniwo Sopot
23. Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew
24. Daniel Woźniak - Orkan Sochaczew
25. Maurokevin Lazzari - Orkan Sochaczew
26. Patryk Paradowski - Orkan Sochaczew
27. Patryk Książek - Orkan Sochaczew
28. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
29. Adam Litwińczuk - RC Białystok
30. Tobiasz Nowak - Sparta Jarocin
 
Rezerwa:
01. Rafał Ilczak - Budowlani Lublin
02. Maciej Borówka - Budowlani Lublin
03. Kacper Wiśniewski - Budowlani Lublin
04. Marcjan Krzykawski - Juvenia Kraków
05. Hubert Szmigiel - KS Budowlani Łódź
06. Hubert Lewandowski - KS Budowlani Łódź
07. Adrian Pętlak - Orkan Sochaczew
08. Adrian Nowakowski - Orkan Sochaczew
09. Maksymilian Tarmanowski - Orkan Sochaczew
 
Sztab szkoleniowy: 
Przemysław Pustkowski - trener
Tomasz Formela - asystent trenera
Zbigniew Górniewicz - kierownik reprezentacji
Wojciech Siuta - fizjoterapeuta
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu): - strój do treningu na powietrzu (również opcja dla deszczowej i chłodnej pogody) oraz hali sportowej,
- obuwie do treningu na: boisku naturalnym i sztucznym oraz hali sportowej i siłowni,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu,
- bilety  komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
UWAGA !!! 
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera kadry wojewódzkiej lub klubowego skontaktować się z trenerem Przemysławem Pustkowski tel. 502 313 151.
 
Przemysław Pustkowski
 
7: Propozycja kalendarza 2017 Munich RFC i Olimpija Lublana wygrały V Snow Rugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 70

9.972.160 liczba odwiedzin od
01.01.2014