banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.780.111 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18 7: Powołania do Zakopanego02.08.2017

Powołania na zgrupowanie Kadry Polski w Rugby 7 do lat 18

Miejsce: 18-21.08.2017 r. - Ośrodek Sportowy Stopex, ul. Paryskich 7, 34-500 Zakopane; 21-26.08.2017 r. - COS Zakoapne

Przyjazd: 18.08.2017 r. godz. 14:00- 18:00

Sprzęt: Buty do treningu; lanki na boisko sztuczne, wkręty do gry na boisku trawiastym, buty do biegania.

Dokumenty: Dowód  osobisty lub paszport, aktualne badania lekarskie

Plan akcji: Treningi na matach, siłowni, boisku trawiastym i sztucznym, TPN, turniej rugby.

Powołani zawodnicy:

Juvenia Kraków: Arkadiusz Korusiewicz; Jakub Rapacz; Michał Jurczyński

Orkan Sochaczew: Krystian Mechecki; Adrian Pętlak; Daniel Woźniak; Mauro Lazzari; Maksymilian Tarmanowski

Poznania Poznań: Oskar Dębiński

Pogoń Siedlce: Krystian Olejek 

Lechia Gdańsk/Ogniwo Sopot: Kacper Drewczyński; Filip Porębski 

Arka Gdynia: Mateusz Rączkowski; Patryk Klein

KS Budowlani Łódź: Hubert Lewandowski

Budowlani Lublin: Jakub Kamiński; Michał Musur; Konrad Posłajko

RC Białystok: Adam Litwińczuk

Husar Bolesławiec: Kacper Mrozik

Anglia: Oskar Kołowski; Mateusz Józefowicz

 

Sztab szkoleniowy:

Fizjoterapeuta: Robert Bulik

Kierownik/II trener: Jakub Lisiewski

Trener: Jakub Seklecki

UWAGA !!!: W przypadku planowanej nieobecności na akcji kadry narodowej zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem : Jakub Seklecki 504829759

Oświadczenie Zarządu PZR XV: Powołania na zgrupowanie do Spały
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.780.111 liczba odwiedzin od
01.01.2014