POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 166

8.479.869 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U17 i OKKW: Powołania do Burzenina25.04.2017

 
W miejscowości Burzenin odbędzie się akcja kadry do lat 17 oraz Ogólnopolska Konsultacja Kadr Wojewódzkich, w której weźmie udział 32 zawodników z kadry Polski oraz 60 zawodników z kadr wojewódzkich.
 
Powołania: Rocznik 2000
01. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków - 12/13
02. Jakub Rapacz - Juvenia Kraków - 15
03. Robert Knowa - Juvenia Kraków - 10
04. Marcjan Krzykawski - Juvenia Kraków - 9
05. Bartek Janeczko - Juvenia Kraków - 12/13 
06. Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź - 8
07. Igor Białek - KS Budowlani Łódź - 10
08. Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź - 10/11/14
09. Hubert Lewandowski - KS Budowlani Łódź - 15
10. Hubert Szmigiel - KS Budowlani Łódź - 4/5
11. Wojciech Nejc - KS Budowlani Łódź - 1/3
12. Tomasz Wyderka - KS Budowlani Łódź - 11/12/13/14
13. Maciej Gryżewski - KS Budowlani Łódź - 9
14. Hubert Wiśniewski - Orkan Sochaczew - 1/2/3
15. Adrian Nowakowski - Orkan Sochaczew - 11/14
16. Maksymilian Tarmanowski - Orkan Sochaczew - 12/13
17. Patryk Książek - Orkan Sochaczew - 6/7/8/
18. Jakub Burek - Ogniwo Sopot - 2
19. Rafał Ilczak - KS Budowlani Lublin - 1/2/3
20. Dawid Wołoch - RK Unisław - 4/5/6/7
Rezerwa
01. Oskar Dębiński - UKS Koziołki Biskupice - 10/11/14
02. Adrian Jóźwiak - KS Budowlani Lublin - 6/7
03. Antoni Gołębiowski - Orkan Sochaczew - 4/5
 
Powołania: Rocznik 2001
01. Marcin Morus - Juvenia Kraków - 8
02. Mateusz Polakiewicz - Juvenia Kraków - 13
03. Jan Mroziński - Orkan Sochaczew - 5, 8
04. Sebastian Misiak - Orkan Sochaczew - 6,7
05. Michał Szwarc - Orkan Sochaczew - 12/13 
06. Dominik Tomaszewski - Budowlani Lublin - 4,8
07. Grzegorz Kędzierski - Budowlani Lublin - 12
08. Paweł Siedlecki - Budowlani Lublin - 10,15
09. Nikolas Wołowczyk - Ogniwo Sopot - 6,7
10. Jakub Szerment - KS Budowlani Łódź - 2
11. Krystian Adamiak - Pogoń Siedlce - 9,10
12. Jacek Kozioł - Husar Bolesławiec - 11,14
Rezerwa
01. Oskar Derwis - Arka Gdynia - 1,3
02. Przemysław Dobijański - Orkan Sochaczew - 11
03. Sebastian Kitliński - Orkan Sochaczew - 15
04. Filip Piórkowski - KS Budowlani Łódź - 11,14
05. Jakub Syska - BBRC Łódź - 4,7
06. Olaf Niespodziany - Lechia Gdańsk - 10
 
Trenerzy:
01.   Okapa Krzysztof - Kadra U20
02.   Pustkowski Przemysław - Kadra U18 XV
03.   Seklecki Jakub - Kadra U18 7 + Mazowsze
04.   Krzewicki Krzysztof - Oficer Rozwoju
05.   Misiak Maciej - Kierownik Wyszkolenia
06.   Kacała Grzegorz - Pomorze
07.   Zalejarz Jacek - Lublin
08.   Kościelniak Łukasz - Małopolska
09.   Kapustka Tomasz/Włodarek Bartosz - Wielkopolska
10.   Lisiewski Jakub - Dolny Śląsk, Kadra U18 7
11.   Maciejewski Marek - Łódź
12.   Górniewicz Zbigniew - Kierownik
13.   Fizjo: Guz Jędrzej
 
Uwaga
Proszę o potwierdzenie udziału zawodników w akcji (kontakty poniżej). W razie nie możności udziału w konsultacji proszę o informację najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem konsultacji.
 
Do trenera Przemysława Pustkowskiego - rocznik 2000', mail: pustekp@wp.pl 
Do trenera Macieja Misiaka - rocznik 2001', mail: silver@rugby.info.pl 
 
Zawodnicy musza posiadać ze sobą:
-Ważne badania lekarskie
-Zgodę rodziców na udział w akcji
-Sprzęt do treningu i gry w rugby
-Buty do biegania
-Białą i czerwona koszulkę na treningi rugby
 
Maciej Sylwester Misiak
 
Prezes Olszewski wybrany do Zarządu PKOl PPR7: Klasyfikacja po IX Turniejach

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 24% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 166

8.479.869 liczba odwiedzin od
01.01.2014