POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.711.318 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U16: Powołania na konsultację w Będzinie i turniej w Sosnowcu13.06.2016


Powołania do konsultację i Turniej Międzynarodowy w Sosnowcu - Kadra Polski U16
Będzin/Sosnowiec 30.06 - 3.07.2016
 
Zawodnicy mają stawić się 30 czerwca 2016 do godziny 14.00 w Hotelu „Sportowa Dolina” Będzin, ul. Sportowa 4a, recepcja@csksportowadolina.pl, tel./fax. 32 267-59-50. 
Uczestnicy akcji, muszą posiadać ze sobą: 
 - ważne badania lekarskie
 - zgodę rodziców na udział w akcji
 - obuwie i sprzęt do treningów rugby
 - płaskie sportowe obuwie
 - białą i czerwoną koszulkę treningową rugby
 
Proszę o pilne zawiadomienie zawodników i ewentualne potwierdzenie ich udział w akcji u Kierownika Wyszkolenia Macieja Misiaka tel. 608-637-504, silver@rugby.info.pl
W razie absencji zawodnika proszę o informację telefoniczną najpóźniej na 48 godzin przed akcją.
 
Na konsultacji w Sosnowcu trenerzy szkolenia centralnego będą mieli możliwość obejrzenia ponad 80 najlepszych zawodników z całej Polski (roczniki 2001 i 2002), gdyż przy akcji kadry U16 odbędzie się Ogólnopolska Konsultacja Kadr Wojewódzkich Młodzików. Zwieńczeniem akcji będzie udział w 25 Międzynarodowym Turnieju Rugby Dzieci i Młodzieży im. Feliksa Mikiciuka w Sosnowcu.
 
Powołania do konsultację i Turniej Międzynarodowy w Sosnowcu - Kadra Polski U16
Będzin/Sosnowiec 30.06 - 3.07.2016.
 

L.p.

Nazwisko Imię

Klub

Region

01

Mazurkiewicz Sylwester

Lechia Gdańsk

Pomorskie

02

Niespodziany Olaf

Lechia Gdańsk

Pomorskie

03

Klusek Michał

Lechia Gdańsk

Pomorskie

04

Bayoumy Adam

Lechia Gdańsk

Pomorskie

05

Wołkanowski Jakub

Lechia Gdańsk

Pomorskie

06

Derwis Oskar

Arka Gdynia

Pomorskie

07

Majewski Krzysztof

Arka Gdynia

Pomorskie

08

Adamiak Krystian

Pogoń Siedlce

Mazowieckie

09

Kozioł Jacek

Husar Bolesławiec

Dolnośląskie

10

Morus Marcin

Juvenia Kraków

Małopolskie

11

Socha Aleksander

Juvenia Kraków

Małopolskie

12

Polakiewicz Mateusz

Juvenia Kraków

Małopolskie

13

Bryl Artur

Juvenia Kraków

Małopolskie

14

Tomaszewski Dominik

Budowlani Lublin

Lubelskie

15

Kędzierski Grzegorz

Budowlani Lublin

Lubelskie

16

Siedlecki Paweł

Budowlani Lublin

Lubelskie

17

Mucha Aleksander

Budowlani Lublin

Lubelskie

18

Piórkowski Filip

Budowlani Łódź

Łódzkie

19

Szerment Jakub

Budowlani Łódź

Łódzkie

20

Pawlak Konrad

Budowlani Łódź

Łódzkie

21

Syska Jakub

BBRC Łódź

Łódzkie

22

Ciurzyński Aleksander

RC Orkan Sochaczew

Mazowieckie

23

Mroziński Jan

RC Orkan Sochaczew

Mazowieckie

24

Misiak Sebastian

RC Orkan Sochaczew

Mazowieckie

25

Szymerski Dawid

RC Orkan Sochaczew

Mazowieckie

26

Kitliński Sebastian

RC Orkan Sochaczew

Mazowieckie

27

Szwarc Michał

RC Orkan Sochaczew

Mazowieckie

28

Szymkowiak Cezary

Alfa Bydgoszcz

Kujawsko-Pomorskie

REZERWA: Po telefonicznym zawiadomieniu przez trenera Kadry. W razie braku zawiadomienia zawodnicy rezerwowi przyjeżdżają na akcję ze swoimi kadrami wojewódzkimi
29

Ignaczak Jakub

BBRC Łódź

Łódzkie

30

Puchalski Tomasz

Budowlani Łódź

Łódzkie

31

Wołowczyk Nikolas

Ogniwo Sopot

Pomorskie

32

Pocierznicki Kacper

Arka Gdynia

Pomorskie

33

Kubacki Kordian

Lechia Gdańsk

Pomorskie

34

Starak Kacper

Pogoń Siedlce

Mazowieckie

35

Michalak Jakub

Pogoń Siedlce

Mazowieckie

36

Barucha Dominik

RC Orkan Sochaczew

Mazowieckie

37

Sobański Mateusz

RC Orkan Sochaczew

Mazowieckie

38

Woźniak Krzysztof

Arka Rumia

Pomorskie

39

Blaski Filip

Juvenia

Małopolskie

 
Powołania U16 (2001) Sosnowiec/Będzin - pozycjami
I linia
1. Pawlak Konrad Budowlani Łódź
2. Ciurzyński Aleksander RC Orkan Sochaczew
3. Socha Aleksander Juvenia Kraków
4. Wołkanowski Jakub Lechia Gdańsk
5. Klusek Michał Lechia Gdańsk 
6. Derwis Oskar Arka Gdynia
7. Majewski Krzysztof Arka Gdynia
 
Rezerwa:
Sobański Mateusz RC Orkan Sochaczew
 
II - III linia
8. Morus Marcin Juvenia Kraków
9. Polakiewicz Mateusz Juvenia Kraków
10. Tomaszewski Dominik Budowlani Lublin
11. Mroziński Jan RC Orkan Sochaczew
12. Misiak Sebastian RC Orkan Sochaczew
13. Mazurkiewicz Sylwester Lechia Gdańsk 
14. Bayoumy Adam Lechia Gdańsk
15. Szymkowiak Cezary Alfa Bydgoszcz
16. Szerment Jakub Budowlani Łódź
 
Rezerwa:
Puchalski Tomasz Budowlani Łódź
Blaski Filip Juvenia Kraków
 
No9
17. Mucha Aleksander Budowlani Lublin 
18. Bryl Artur Juvenia Kraków
19. Adamiak Krystian Pogoń Siedlce
 
No10
20. Szwarc Michał RC Orkan Sochaczew
21. Siedlecki Paweł Budowlani Lublin
22. Niespodziany Olaf Lechia Gdańsk
 
Centry
23. Kitliński Sebastian RC Orkan Sochaczew
24. Szymerski Dawid RC Orkan Sochaczew
25. Kędzierski Grzegorz Budowlani Lublin
26. Kozioł Jacek Husar Bolesławiec
 
Obrońcy, skrzydłowi
27. Syska Jakub BBRC Łódź
28. Piórkowski Filip Budowlani Łódź
 
Rezerwa:
Ignaczak Jakub BBRC Łódź
Wołowczyk Nikolas Ogniwo Sopot
Pocierznicki Kacper Arka Gdynia
Kubacki Kordian Lechia Gdańsk
Starak Kacper Pogoń Siedlce  
Michalak Jakub Pogoń Siedlce  
Barucha Dominik RC Orkan Sochaczew 
Woźniak Krzysztof Arka Rumia 
 
Opracował: Kierownik Wyszkolenia PZR, Maciej Misiak

Groenewald: Jestem zadowolony z gry w Moskwie Lubin: Integracyjne Rugby TAG

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Mołdawia

Rugby Europe Trophy
Gdańsk, 18.11.2017

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.711.318 liczba odwiedzin od
01.01.2014