POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.459.363 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U16: Powołania do Cetniewa03.03.2015

 
W dniach 11-15.03.2015 r. Reprezentacja Polski U16 (roczniki 1999) będzie przebywać na wspólnej konsultacji szkoleniowej z Reprezentacją Niemiec w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich "CETNIEWO" we Władysławowie.
 
Zbiórka zawodników dojeżdżąjących z innych regionów do Trójmiasta - w dniu 11.03.2015 r. o godz. 16.00 przy wejściu głównym Dworca Głównego PKP w Gdańsku, skąd bus przewiezie grupę do CETNIEWA. 
Zawodnicy z Sopotu, Gdyni i Gdańska muszą przyjechać bezpośrednio do CETNIEWA w dniu 11.03.2015 r. do godz. 17.00.
Konsultacja kończy się w dn. 15.03.2015 r. około godz. 12.00 przyjazdem na Dworzec Główny PKP w Gdańsku. Bilety powrotne należy kupić wcześniej i okazać w dniu przyjazdu, w celu otrzymania zwrotów za podróż. 
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!): 
- ubrania i obuwie sportowe na boisko sztuczne i naturalne,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Powołania zawodników Kadry U16: 
 
Budowlani Łódź: Cezary Plesiński, Michał Kafarski, Paweł Skrobski, Rafał Chodara, Michał Boksa
 
Budowlani Lublin: Michał Musur, Jakub Kamiński, Konrad Posłajko, Oskar Rudziński
 
Orkan Sochaczew: Patryk Paradowski, Marcin Adamczyk, Krystian Mechecki, Radosław Wasilewski, Jakub Nowakowski
 
Juvenia Kraków: Szymon Płoskonka, Mikołaj Wollek, Arkadiusz Korusiewicz 
 
Lechia Gdańsk: Oskar Zieliński 
 
Ogniwo Sopot: Kacper Drewczyński, Konrad Lubczyński, Filip Porębski
 
Aka Gdynia: Michał Czajkowski, Rafał Zientkowski, Damian Kamrowski, Patryk Klein
 
Sparta Jarocin: Tobiasz Nowak
 
Sztab szkoleniowy: 
trenerzy - Krzysztof Okapa,  Krzysztof Krzewicki
kierownik - Wiesław Piotrowicz 
fizjoterapeuta - Robert Cajzer
 
Szkolenie licencyjne i antydopingowe Wiosenne gry Dzieci i Młodzieży

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.459.363 liczba odwiedzin od
01.01.2014