POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 325

7.738.224 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U16: Powołania do Cetniewa03.03.2015

 
W dniach 11-15.03.2015 r. Reprezentacja Polski U16 (roczniki 1999) będzie przebywać na wspólnej konsultacji szkoleniowej z Reprezentacją Niemiec w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich "CETNIEWO" we Władysławowie.
 
Zbiórka zawodników dojeżdżąjących z innych regionów do Trójmiasta - w dniu 11.03.2015 r. o godz. 16.00 przy wejściu głównym Dworca Głównego PKP w Gdańsku, skąd bus przewiezie grupę do CETNIEWA. 
Zawodnicy z Sopotu, Gdyni i Gdańska muszą przyjechać bezpośrednio do CETNIEWA w dniu 11.03.2015 r. do godz. 17.00.
Konsultacja kończy się w dn. 15.03.2015 r. około godz. 12.00 przyjazdem na Dworzec Główny PKP w Gdańsku. Bilety powrotne należy kupić wcześniej i okazać w dniu przyjazdu, w celu otrzymania zwrotów za podróż. 
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!): 
- ubrania i obuwie sportowe na boisko sztuczne i naturalne,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Powołania zawodników Kadry U16: 
 
Budowlani Łódź: Cezary Plesiński, Michał Kafarski, Paweł Skrobski, Rafał Chodara, Michał Boksa
 
Budowlani Lublin: Michał Musur, Jakub Kamiński, Konrad Posłajko, Oskar Rudziński
 
Orkan Sochaczew: Patryk Paradowski, Marcin Adamczyk, Krystian Mechecki, Radosław Wasilewski, Jakub Nowakowski
 
Juvenia Kraków: Szymon Płoskonka, Mikołaj Wollek, Arkadiusz Korusiewicz 
 
Lechia Gdańsk: Oskar Zieliński 
 
Ogniwo Sopot: Kacper Drewczyński, Konrad Lubczyński, Filip Porębski
 
Aka Gdynia: Michał Czajkowski, Rafał Zientkowski, Damian Kamrowski, Patryk Klein
 
Sparta Jarocin: Tobiasz Nowak
 
Sztab szkoleniowy: 
trenerzy - Krzysztof Okapa,  Krzysztof Krzewicki
kierownik - Wiesław Piotrowicz 
fizjoterapeuta - Robert Cajzer
 
Szkolenie licencyjne i antydopingowe Wiosenne gry Dzieci i Młodzieży

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 325

7.738.224 liczba odwiedzin od
01.01.2014