POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.231 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turniej Mistrzów w Krakowie28.10.2015


Finał tegorocznego Pucharu Świata, w którym zmierzą się drużyny Nowej Zelandii i Australii będzie też okazją do spotkania czołowych drużyn szkolnych uczestniczących w programie „Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży”, które na obiektach Narodowego Centrum Rugby 7 w Krakowie – Luboczy zagrają w „Turnieju Mistrzów Szkolnej Ligi Rugby Tag”.

31 października w grodzie Kraka zagra osiem drużyn. Wstępny podział na grupy wygląda następująco:

A – SP 30 Łódź, SP Kasinka Mała, SP 22 Częstochowa, SP Radogoszcz;

B – SP Lubień, SP 1 Łódź, SP 23 Lublin, SP 3 Jarocin.

Po rozegraniu gier uczestnicy zjedzą wspólny obiad, po nim będą mieli okazję poznać kilka ciekawostek dotyczących Rugby World Cup i wspólnie obejrzeć wspomniany pojedynek decydujący o tytule najlepszej rugbowej drużyny globu.

Dla wszystkich uczestników przewidziano też dodatkowe atrakcje w postaci koszulek, malowanek itp., a najlepsi wrócą do domów z medalami i pucharami.

Plan imprezy:

Do godz. 11:30 - przyjazd drużyn

Godz. 12:00-14:30 – gry turniejowe

Godz. 14:30 – wręczenie nagród

Godz. 15:00 – obiad

Godz. 16:00 – prelekcja o historii i ciekawostki dotyczące RWC

Godz. 17:00 – wspólne oglądanie finału RWC: Nowa Zelandia v Australia

Godz. 19:00 – kolacja

Po kolacji wyjazd drużyn do hotelu lub powrót do domu.

Turniej odbędzie się w sobotę 31.10. na obiektach Narodowego Centrum Rugby 7 w Krakowie przy ul. Darwina 49A. Nocleg dla drużyn: Hotel Biała Gwiazda, ul. Reymonta 22 Kraków.

PPR7: Zmiana ilości drużyn w Łodzi Weekend z rugby 29.10-01.11.2015

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.231 liczba odwiedzin od
01.01.2014